Karayolları, Köprüler Ve Tüneller İhtisas Fuarı Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Karayolları, Köprüler Ve Tüneller İhtisas Fuarı Başlıyor
26 Ekim 2015, Pazartesi 15:25:28
Karayolları, Köprüler Ve Tüneller İhtisas Fuarı Başlıyor
Ülkemizde mega proje diye adlandırılan ve dünya sıralamalarında ilk beş içinde yer alan asma köprü, gergin eğik kablo askılı köprü, özel betonarme ve çelik köprü, viyadük ve tünel projeleri, Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda tanıtılacak
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının himayelerinde Karayolları Genel Müdürlüğünün teknik destekleri ile Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) tarafından 26-28 Mayıs 2016 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenleniyor.

Ankara: Yolların buluştuğu yer

“Yolların buluştuğu yer” mottosundan hareket ile Ankara’da hayata geçirilen fuar, alanındaki en geniş kapsamlı organizasyon olma özelliğini taşıyor. Fuar, Türkiye’deki karayolu, köprü ve tünel projelerine girmek için ortak arayan, teknoloji transferi yapmakla ilgilenen ya da bu projelere doğrudan ürün ve hizmet tedarik etmek isteyen yerli ve yabancı firmaları alıcılarla ve ilgili sektörlerin üst düzey yetkilileriyle bir araya getirecek.

İkili görüşmeler ticaret hacmi sağlayacak

Fuar, ilgili sektörlerde faaliyet gösteren tüm kişi ve kuruluşlara, sektörün ihtiyacı olan makine, malzeme, ekipman ve teçhizatlar ile en son teknolojileri görme ve inceleme olanağı sunacak. İkili görüşmelerle önemli bir ticaret hacminin oluşması beklenen fuar bu özelliği ile de sektöre yeni bir açılım getirecek.

Yollar Türk Milli Komitesi sektörü buluşturuyor

En önemli amaçlarından biri, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, desteklemek teknik birikimi değerlendirmek ve yaymak olan Yollar Türk Milli Komitesi; bu gelişmeleri ve uygulamaları dikkate alarak ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile sektörün diğer ilgili paydaşları olan yeni makine malzeme, ekipman ve teçhizat üretici, imalatçı ve tedarikçilerini bir araya getirmek, tanıştırmak bilgi paylaşımına aracı olmak için Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nı düzenliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1245 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Karayolları, Köprüler Ve Tüneller İhtisas Fuarı Başlıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nurus Design , 2.İnşaatEkonomisiZirvesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, VitoJosephino, Pica, Prof. Dr. Kahriman, SuperBlack, Nitromix kombi, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği, Kaza, ReddotProductDesignAward , Hürsan Şömine, Referans Güneşli , Berker by Hager, MuratToktaş, Fortrans, Doğan Holding, Merkez Bankaları, Isparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, hazır ofis, Panorama Plus, Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara, Akkent Paradise Gardens Residence, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu, Moda Deniz Kulübü, Dr.Selçuk Denizligil, Limak Grubu, Serdar Başaran, Houses&Suites, Spine Tower,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.