Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
İnşaat&Yatırım Sayı 153
Nisan 2017 Sayı 153
İnşaat&Yatırım Sayı 152
Mart 2017 Sayı 152
İnşaat&Yatırım Sayı 151
Şubat 2017 Sayı 151
İnşaat&Yatırım Sayı 150
Ocak 2017 Sayı 150
Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
16 Haziran 2017, Cuma 15:04:28
Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
Özlenen mahalle hayatına yeni bir anlam ve değer katacak olan Piyalepaşa İstanbul’da, ev sahipleri iftar etkinliğinde bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin en köklü markalarından Polat, özlenen mahalle yaşamına yeni bir anlam ve değer katacak olan Piyalepaşa İstanbul’da ev sahiplerine yönelik iftar etkinliği düzenledi. Ev sahiplerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlik öncesinde semt özlemini giderecek Piyalepaşa İstanbul projesi ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, iftarda yaptığı konuşmasında Piyalepaşa İstanbul ailesinin her geçen gün büyüdüğünü söyledi. Piyalepaşa ve Beyoğlu’na yeniden hayat verecek Piyalepaşa İstanbul’un değerini katlanarak artırmaya devam ettiğine dikkat çeken Adnan Polat, “İç mimarisiyle dünyanın en iyisi seçilen, 2020 yılında tamamlandığında 15 bin kişinin yaşayacağı Piyalepaşa İstanbul’da, yılda yaklaşık 10 milyon kişi Alışveriş Sokağını ziyaret edecek” dedi.

‘Türkiye’ye örnek olması için emek harcıyoruz’

Gayrimenkul sektöründe alıcının lehine olan bir dönemin yaşandığını söyleyen Adnan Polat, “Ekonomimiz de ivmeli büyümesini sürdürürken güven parametrelerini her gün yükseltiyor. Dünyanın 18. ve Avrupa’nın ise 6. büyük ekonomisiyiz. Yerli ve yabancı yatırımcılar için en önemli cazibe merkeziyiz. Türkiye gayrimenkulun en güvenli ve kazandıran yatırım aracı olduğunun canlı örneği. Bizler bu projenin, önce bulunduğu bölge ve sektöre, sonra da Türkiye’ye örnek olması için emek harcıyoruz” dedi. Adnan Polat ayrıca Piyalepaşa’nın oldukça değerli bir bölge olduğunu, bu değeri daha da artırmak için çalışmaları sürdürdüklerini bildirdi.

Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen iftar etkinliğine Piyalepaşa İstanbul sakinlerinin yanı sıra İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, İbrahim Polat Holding CEO’su Baran Demir, Polat Gayrimenkul Genel Müdürü Kerim Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel katıldı. Hanımeli müzik grubu ise şarkılarıyla etkinliğe renk kattı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım217 kez okunmuştur.


ETİKETLER : AdnanPolat, PolatHolding, Piyalepaşaİstanbul ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SevillaKekliktepeVillaları, Dar Alanda Sürpriz Lezzetler kitab, Paraşüt, Dow Chemical Company, Çelik Test ve Araştırma Merkezi, Enerji Fuarcılık, yapı malzemesi, Intel, EvOfisEv, Besa İnşaat A.Ş., Cemal Tekin, PLASFED ve PLASFED, ACWA Güç, Dünyanın En Etik Şirketleri, Muharrem Yılmaz, Yeliz Öney’, VedatAşcı, Fethiye Yatch Boutique Otel, Muharrem Akdemir, FrankeStonebyLapitec, 
Atık Isı Geri Kazanım Tesisi, MarinaAnkara, Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, El Şebab, AntasyaResidence, AbdullahGÜL, FCM Bell, Magıc Ice, Yeşil Konut Kredisi, ViaportMarina,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.