Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
16 Haziran 2017, Cuma 15:04:28
Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
Özlenen mahalle hayatına yeni bir anlam ve değer katacak olan Piyalepaşa İstanbul’da, ev sahipleri iftar etkinliğinde bir araya geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin en köklü markalarından Polat, özlenen mahalle yaşamına yeni bir anlam ve değer katacak olan Piyalepaşa İstanbul’da ev sahiplerine yönelik iftar etkinliği düzenledi. Ev sahiplerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlik öncesinde semt özlemini giderecek Piyalepaşa İstanbul projesi ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, iftarda yaptığı konuşmasında Piyalepaşa İstanbul ailesinin her geçen gün büyüdüğünü söyledi. Piyalepaşa ve Beyoğlu’na yeniden hayat verecek Piyalepaşa İstanbul’un değerini katlanarak artırmaya devam ettiğine dikkat çeken Adnan Polat, “İç mimarisiyle dünyanın en iyisi seçilen, 2020 yılında tamamlandığında 15 bin kişinin yaşayacağı Piyalepaşa İstanbul’da, yılda yaklaşık 10 milyon kişi Alışveriş Sokağını ziyaret edecek” dedi.

‘Türkiye’ye örnek olması için emek harcıyoruz’

Gayrimenkul sektöründe alıcının lehine olan bir dönemin yaşandığını söyleyen Adnan Polat, “Ekonomimiz de ivmeli büyümesini sürdürürken güven parametrelerini her gün yükseltiyor. Dünyanın 18. ve Avrupa’nın ise 6. büyük ekonomisiyiz. Yerli ve yabancı yatırımcılar için en önemli cazibe merkeziyiz. Türkiye gayrimenkulun en güvenli ve kazandıran yatırım aracı olduğunun canlı örneği. Bizler bu projenin, önce bulunduğu bölge ve sektöre, sonra da Türkiye’ye örnek olması için emek harcıyoruz” dedi. Adnan Polat ayrıca Piyalepaşa’nın oldukça değerli bir bölge olduğunu, bu değeri daha da artırmak için çalışmaları sürdürdüklerini bildirdi.

Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen iftar etkinliğine Piyalepaşa İstanbul sakinlerinin yanı sıra İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat, İbrahim Polat Holding CEO’su Baran Demir, Polat Gayrimenkul Genel Müdürü Kerim Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel katıldı. Hanımeli müzik grubu ise şarkılarıyla etkinliğe renk kattı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım589 kez okunmuştur.


ETİKETLER : AdnanPolat, PolatHolding, Piyalepaşaİstanbul ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Piyalepaşa İstanbul sakinleri iftar etkinliğinde buluştu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Palladium Ataşehir, ÖztürkHolding, Taksim Alman Hastanesi, Custom Design koleksiyonu, Pioppo Gelato, emlakyasası, Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Garanti Evimmatik, Karma Proje, SuperBlack, Okan Kurt, Tarlabaşı 360, LG Econo Inverter, GebzeEmlakKonutları, Marmaris Green Nature Hotels, jeotermalsahasıihalesi, EnderÇolak, Dilim, Sur Yapı MARKA, Vaillant ecoTEC, LarsWahlund, Çilek, YardımKampanyası, EMİB, Azel Gayrimenkul, Mercure Otel, Mardav A.Ş., Suriyeli Mülteciler, Nativita Design House, Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.