Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
09 Ekim 2017, Pazartesi 10:20:35
 Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde inşa edilen butik konut projesi Olive Sarıyer Evleri, kullanıcı dostu mimari çözümleriyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde inşa edilen butik konut projesi Olive Sarıyer Evleri, kullanıcı dostu mimari çözümleriyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. 20 seçkin aile için tasarlanan 4+1 dubleks daireler, doğal malzemelerle beyazın sadeliğini birleştiren modern bir mimari konsepte sahip. Zeminden çatı ve duvarlara yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı evlerde; yüksek tavanlarla ferah bir yaşam alanı sunuluyor. Güneye bakan ön cephesinde hiçbir zaman kapanmayacak doğa manzarası bulunan dairelerde, gün ışığı ve manzarayı kucaklamak için, mümkün olan tüm cephelerde yere kadar uzanan pencere sistemi kullanılıyor. 

Kullanıcı dostu mimari çözümler

Aralık 2017’de tamamlanacak Olive Sarıyer Evleri’nin girişinde; misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenlerin kullanacağı konforlu bir lounge alanı yer alıyor. Her daireye en yakın konumdaki 2 araçlık kapalı otoparktan asansörlerle katlara çıkılıyor. Site içi yürüyüş yolları ve havuzun, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı sitede, manzaranın keyfine vararak yüzme ve güneşlenme olanağı sunuluyor. Gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla sitenin önünde konumlanan park alanı da projeyi farklılaştıran unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Olive Sarıyer Evleri’nde yaşlılar, engelliler ve çocuklu ailelerin yardımcıları düşünülerek tasarlanmış odalar bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 376 kez okunmuştur.


ETİKETLER : YapıdemGayrimenkul, OliveSarıyerEvleri,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Osman Ulagay, Hereke Yelken Kulübü Marina Tesisleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı, GEFCO Türkiye, RoyalMarinBusinessCenter, Veysel Ekmen, Volkan Ş. Ediger, BosaAhşapAtölye, BSHEvAletleri, hijyen, TOYA İnşaat, BoschTürkiye, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ACC Jeneratör, Murat Ağır Nakliyat, A Morgans Original, İFSAK, Hamburg, mandalay, Tourliner, Lebap Çimento Fabrikası, TAV Hava Limanları, yabancıya mülk satışı, Kale Seramik, Isı yalıtımı, İsmail Öncel, Prof. Dr. Frank Richter, Diagonal doku, Great Place to Work Turkey, Güneş Enerjisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.