Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
09 Ekim 2017, Pazartesi 10:20:35
 Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde inşa edilen butik konut projesi Olive Sarıyer Evleri, kullanıcı dostu mimari çözümleriyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapıdem Gayrimenkul tarafından Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde inşa edilen butik konut projesi Olive Sarıyer Evleri, kullanıcı dostu mimari çözümleriyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. 20 seçkin aile için tasarlanan 4+1 dubleks daireler, doğal malzemelerle beyazın sadeliğini birleştiren modern bir mimari konsepte sahip. Zeminden çatı ve duvarlara yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı evlerde; yüksek tavanlarla ferah bir yaşam alanı sunuluyor. Güneye bakan ön cephesinde hiçbir zaman kapanmayacak doğa manzarası bulunan dairelerde, gün ışığı ve manzarayı kucaklamak için, mümkün olan tüm cephelerde yere kadar uzanan pencere sistemi kullanılıyor. 

Kullanıcı dostu mimari çözümler

Aralık 2017’de tamamlanacak Olive Sarıyer Evleri’nin girişinde; misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenlerin kullanacağı konforlu bir lounge alanı yer alıyor. Her daireye en yakın konumdaki 2 araçlık kapalı otoparktan asansörlerle katlara çıkılıyor. Site içi yürüyüş yolları ve havuzun, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı sitede, manzaranın keyfine vararak yüzme ve güneşlenme olanağı sunuluyor. Gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahasıyla sitenin önünde konumlanan park alanı da projeyi farklılaştıran unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. Olive Sarıyer Evleri’nde yaşlılar, engelliler ve çocuklu ailelerin yardımcıları düşünülerek tasarlanmış odalar bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 490 kez okunmuştur.


ETİKETLER : YapıdemGayrimenkul, OliveSarıyerEvleri,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sarıyer’de butik konut projesi: Oliver Sarıyer Evleri
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erzincan Refahiye, TTK, LivYapı, ceza, Doğu Anadolu , European Awards, HB36D575, Authentic, KAUÇUKDerneği, Özer Tulgan Mimarlık, Ereğli Cüruf, Eskişehir-İstanbul YHT, 26. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Tabanlıoğlu, Lerkendal, ÇitftçiTowers, ÇanakkaleKöprüsü, Madencilik, Disneyland, DOC, Yeşilköy, home-office projesi, TürkYatırımcı, Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, MehmetOkay, Avcılar İDO, FNA, MODEF Fuarı, 2013 ICSG Uluslararası Istanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Sergisi, Asceİnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.