Daire Kartal’da full beyaz eşya hediye sürprizi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
Daire Kartal’da full beyaz eşya hediye sürprizi
10 Ekim 2017, SALI 16:45:10
Daire Kartal’da full beyaz eşya hediye sürprizi
Bodur Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da hayata geçirdiği Daire Kartal projesinde yeni ve avantajlı bir kampanyaya imza atıyor. Projeden ev alanlara full beyaz eşya hediye edilecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye ekonomisinin öncü gruplarından Kale’nin, yapı ürünleri sektöründeki derin tecrübesinin bir yansıması olan Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde tamamlama aşamasına geldi. Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa edilen ‘Daire Kartal’ projesinden ev alanlar için yepyeni bir kampanya hazırlandı. Başlattığı özel kampanyayla ilk peşinatı Ocak 2018’e bırakarak Daire Kartal’da ev sahibi olmayı kolaylaştıran Bodur Gayrimenkul’un son sürprizi projenin yeni sahiplerinin mutluluğunu ikiye katladı. Bodur Gayrimenkul, yeni kampanyasıyla projeden 2+1 daire alan herkese Franke marka full beyaz eşya, 1+1 daire alanlara buzdolabı ve klima hediye edecek.

Muhteşem Adalar manzarası

Daire Kartal özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören manzarasıyla ayrıcalık yaratıyor. Kale markalı ürünlerin en güzel örneklerinin kullanıldığı Daire Kartal özel konumuyla dikkat çekiyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla öne çıkan ‘Daire Kartal’, Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre… ‘Daire Kartal’, Pendik Marina’ya 8, Bostancı’ya 12, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13, Kadıköy’e 22, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor.

Hem yatırım, hem keyifli bir yaşam için

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayında gösterilen özen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katan ‘Daire Kartal’, çok avantajlı ödeme koşullarıyla hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 267 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DaireKartal, BodurGayrimenkul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daire Kartal’da full beyaz eşya hediye sürprizi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cem Bozkurt, Echomar Sağlık Grubu, FH, Ascendum Türk, Güral Vit Pazarlama-Satış Müdürü Enis Gürel, Batı Ege Gayrimenkul, Nükleer Enerji, 2. Etap , Eroğlu Yapı, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Başkanı Işık Gökkaya, Nurettin Yılmaz , YangındanKorunmaHaftası, Callpex, Mix Center, Enza Mobilya, Trakya, Şişhane-Hacıosman, Messe Frankfurt Fuarcılık, Interlight Fuarı, Johnson, Denizcilik, Volvo, Ferit Meriçten, Amir Çiçek, Coloration 2015-16 Renk Eğilimleri, Orhan Erdem, DünyaÇevreGünü, DAF, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Asya Pasifik En İyi Otel Mimarisi Ödülü”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.