Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor
12 Ekim 2017, Persembe 09:32:58
Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor
Fonksiyonellik ve konforu merkeze alan tasarım anlayışı ile kullanıcılara vazgeçilmez seçenekler sunan Kale Banyo, güçlü tasarım dili ile sentezlenen yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolarda elegan bir atmosfer yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Anglosaxon koleksiyonu, klasik çizgileriyle banyolara sanatsal bir bakış açısı kazandırıyor. Krom ve altın renklerin bir arada sunulduğu koleksiyonda, hem metal ayaklı konsolda hem de boy dolabı üzerinde kullanılan mermer tezgah, banyolara seçkin bir görünüm katıyor. İsmini taşıyan döneme tasarımda öykünen Anglosaxon, kullanıldığı mekana gösteriş getiriyor. Seriyi tamamlayan havluluk özelliği entegre edilmiş aplik seçeneği ise mekana yenilikçi çözümler getiriyor.

Anglosaxon koleksiyonu, 90 cm ebatlı mermer tezgahlı metal ayaklı konsol, yuvarlak ayna, aydınlatmalı boy dolap (ultra lake), kumaş aplik (pirinç), cam aplik (pirinç ve buzlu cam) modülleri ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda, mobilya detaylarına titizlikle uygulanan tüm bezemeler, grafik olarak ortak bir dil taşıyor ve zarif metal ayaklar, güçlü bir şekilde mermer lavabo tezgahının desteklenmesini sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 251 kez okunmuştur.


ETİKETLER : EceYalımDesignStudio, KaleBanyo,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Banyo, yeni koleksiyonu ‘Anglosaxon’ ile banyolara zarafet getiriyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kuşadası Belediyesi, Venedik Tüzüğü, Özdilek, Kütüphane, Siemens VSX4XTRM süpürge , endeksa, trend, Egeria Suites, PlatformMerter , İstanbul Büyükşehir Belediyesi, enuygun.com, EvimizKocaeli, Kapanarya Gold, İzzet Yıldızhan, BuffaloGrid, Benim Evim, Nezar Rabeea Al Jabri, Behzat Gerçeker, HakanGünderen, GAD Architecture, Çekmeköy’de 216 Rezidans, Evlerimiz Gülümseyecek, Uluslararası Çevreci Şehirler Yarışması, TÜFE, Hybrid City Multi HVRF Sistem, IDA Kongresi, AVEA, Mayolika Serisi, Abu Dabi Havalimanı Midfield Terminali, ÖzgeSüzen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.