Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
12 Ekim 2017, Persembe 09:42:47
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın Novawood Elegant Parke serisiyle zeminlere modern detaylar ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyonda son yıllarda öne çıkan trendlerinden biri olan geometrik tasarım; Novawood Elegant Parke serisi ile zeminlerde hayat buluyor. Şekil ve desenlerin hakim olduğu dekorasyon tarzı, tüm mekanlarda şehirli bir stil yaratırken modern dünyanın izlerini evlere taşıyor. Modern dekor anlayışını zeminlere de taşımak isteyenler için Novawood; Elegant Parke Koleksiyonu ile ahşapla yapılabileceği düşünülemeyen geometrik desenleri ortaya çıkartıyor. Doğallığın, estetiğin ve lüksün bir arada sunulduğu Novawood Elegant Parke Koleksiyonu zeminleri alışagelmiş ve tekdüze olmaktan kurtarıyor.

Geometrik desenli parkeler ile çağdaş mekanlar yaratın

Değişik geometrik desenler, iç içe geçen farklı renkler ahşaba yepyeni bir misyon yüklerken Novawood Elagant Parke serisinde standart ürünlerin yanında müşteriye özel butik desenler de üretiliyor. Zemin dekorasyonunda geometrik desen ve tasarımların gücünden yararlanarak mekanlara modern detaylar ekleyen koleksiyon, kendi zevkinize özel zeminler yaratabilmeyi de mümkün kılıyor.

 Novawood Elegant Parkeler; geometrik şekilleri, kendine has özellikte yüzey bitişleri, mobilyanıza uygun olarak seçeceğiniz renk alternatifleri ve ölçüsel sınırları zorlayan tasarımı ile dekorasyon trendlerine uygun parke alternatifi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım360 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NovawoodElagantPark,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Karo, Enervis, Pena, Day-to-Day karolar, Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı, Trusted™Triple Modular Redundant, Çelik Konut, Batı Mahal villaları, Ayhan Karacabey, Bahçekent , DOCOMOMO, Ulus, AltınEmlak, Admiral Genç Odası, Daisy, Shift+ banyo mobilyaları, Design Turkey 2012 Endüstriyel Tasarım Ödülleri, Botanik PArk, uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı, Tonon, Ankara Konut projeleri, AtalayResidence, “yenilikçi ve ilerlemeci anlayış”, Çağan Alpas, İstanbul ve İzmir, Finans Zirvesi, Atatürk Havaalanı, ŞakirBaşaran, Hisaralan kaplıcaları, Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.