Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
12 Ekim 2017, Persembe 09:42:47
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın Novawood Elegant Parke serisiyle zeminlere modern detaylar ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyonda son yıllarda öne çıkan trendlerinden biri olan geometrik tasarım; Novawood Elegant Parke serisi ile zeminlerde hayat buluyor. Şekil ve desenlerin hakim olduğu dekorasyon tarzı, tüm mekanlarda şehirli bir stil yaratırken modern dünyanın izlerini evlere taşıyor. Modern dekor anlayışını zeminlere de taşımak isteyenler için Novawood; Elegant Parke Koleksiyonu ile ahşapla yapılabileceği düşünülemeyen geometrik desenleri ortaya çıkartıyor. Doğallığın, estetiğin ve lüksün bir arada sunulduğu Novawood Elegant Parke Koleksiyonu zeminleri alışagelmiş ve tekdüze olmaktan kurtarıyor.

Geometrik desenli parkeler ile çağdaş mekanlar yaratın

Değişik geometrik desenler, iç içe geçen farklı renkler ahşaba yepyeni bir misyon yüklerken Novawood Elagant Parke serisinde standart ürünlerin yanında müşteriye özel butik desenler de üretiliyor. Zemin dekorasyonunda geometrik desen ve tasarımların gücünden yararlanarak mekanlara modern detaylar ekleyen koleksiyon, kendi zevkinize özel zeminler yaratabilmeyi de mümkün kılıyor.

 Novawood Elegant Parkeler; geometrik şekilleri, kendine has özellikte yüzey bitişleri, mobilyanıza uygun olarak seçeceğiniz renk alternatifleri ve ölçüsel sınırları zorlayan tasarımı ile dekorasyon trendlerine uygun parke alternatifi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım555 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NovawoodElagantPark,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, İSOV Akatlar Mesleki Eğitim Kompleksi, KuleliEvleriPoyraz, Nema Gayrımenkul, SerkanKarasu, PointBornova, iF ödülleri, Soyak Evostar, ri Mehmet Erktin, Ateco, Karanfil, Peli Parke, İstanbul Mobilya, City , Avenue, Florence Nightingale Hastaneleri Holding, ŞuleDayangaç, Kıran, Alişan Çırakoğlu (Türkiye), Hidropol Mühendislik’, Hazar Transit Koridoru, İstanbul Bölge Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü , i Dünya Ticaret Merkezi, AltınokÖz, Adliye Sarayı, Fordham Üniversitesi , Petrol ve Gaz Konferansı, Hukuk Platformu, TABA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.