Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
12 Ekim 2017, Persembe 09:42:47
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın Novawood Elegant Parke serisiyle zeminlere modern detaylar ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyonda son yıllarda öne çıkan trendlerinden biri olan geometrik tasarım; Novawood Elegant Parke serisi ile zeminlerde hayat buluyor. Şekil ve desenlerin hakim olduğu dekorasyon tarzı, tüm mekanlarda şehirli bir stil yaratırken modern dünyanın izlerini evlere taşıyor. Modern dekor anlayışını zeminlere de taşımak isteyenler için Novawood; Elegant Parke Koleksiyonu ile ahşapla yapılabileceği düşünülemeyen geometrik desenleri ortaya çıkartıyor. Doğallığın, estetiğin ve lüksün bir arada sunulduğu Novawood Elegant Parke Koleksiyonu zeminleri alışagelmiş ve tekdüze olmaktan kurtarıyor.

Geometrik desenli parkeler ile çağdaş mekanlar yaratın

Değişik geometrik desenler, iç içe geçen farklı renkler ahşaba yepyeni bir misyon yüklerken Novawood Elagant Parke serisinde standart ürünlerin yanında müşteriye özel butik desenler de üretiliyor. Zemin dekorasyonunda geometrik desen ve tasarımların gücünden yararlanarak mekanlara modern detaylar ekleyen koleksiyon, kendi zevkinize özel zeminler yaratabilmeyi de mümkün kılıyor.

 Novawood Elegant Parkeler; geometrik şekilleri, kendine has özellikte yüzey bitişleri, mobilyanıza uygun olarak seçeceğiniz renk alternatifleri ve ölçüsel sınırları zorlayan tasarımı ile dekorasyon trendlerine uygun parke alternatifi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım516 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NovawoodElagantPark,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PowerGloss, Alsim Alarko , Dr. Engin AYÇİÇEK, Neksan, SİT Alanları, OlimpaParkPlus, ISH Frankfurt Fuarı, Dragos Konutları, Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Kara, Üsküdar, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Tahran Uluslararası Havalimanı, Uptown, Mapıc Fuar, Türk doğaltaş sektörü, TAModulator, Maxi Kampanyası, Sipo, Anadolu Cam, Manisa Muradiye Sanayi Bölgesi, ÖTV, Kırgızistan , Devrim Gümüşsoy, KYKYapıKimyasalları, PowerBoom, Y , DemirRomance, Arnavutköy Tayakadın, Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı, Çilingir Mortgage ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.