Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
12 Ekim 2017, Persembe 09:42:47
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın Novawood Elegant Parke serisiyle zeminlere modern detaylar ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyonda son yıllarda öne çıkan trendlerinden biri olan geometrik tasarım; Novawood Elegant Parke serisi ile zeminlerde hayat buluyor. Şekil ve desenlerin hakim olduğu dekorasyon tarzı, tüm mekanlarda şehirli bir stil yaratırken modern dünyanın izlerini evlere taşıyor. Modern dekor anlayışını zeminlere de taşımak isteyenler için Novawood; Elegant Parke Koleksiyonu ile ahşapla yapılabileceği düşünülemeyen geometrik desenleri ortaya çıkartıyor. Doğallığın, estetiğin ve lüksün bir arada sunulduğu Novawood Elegant Parke Koleksiyonu zeminleri alışagelmiş ve tekdüze olmaktan kurtarıyor.

Geometrik desenli parkeler ile çağdaş mekanlar yaratın

Değişik geometrik desenler, iç içe geçen farklı renkler ahşaba yepyeni bir misyon yüklerken Novawood Elagant Parke serisinde standart ürünlerin yanında müşteriye özel butik desenler de üretiliyor. Zemin dekorasyonunda geometrik desen ve tasarımların gücünden yararlanarak mekanlara modern detaylar ekleyen koleksiyon, kendi zevkinize özel zeminler yaratabilmeyi de mümkün kılıyor.

 Novawood Elegant Parkeler; geometrik şekilleri, kendine has özellikte yüzey bitişleri, mobilyanıza uygun olarak seçeceğiniz renk alternatifleri ve ölçüsel sınırları zorlayan tasarımı ile dekorasyon trendlerine uygun parke alternatifi sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım444 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NovawoodElagantPark,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geometrik tasarım parkeler ile dinamik zeminler yaratın
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HitachiTürkiye, Lykia Antibakteriyel Klima Parfümü, Merk Solar, HatayBüyükşehirBelediyesi , VolkerHammes, aspiratör, UNICERA 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, Ali Kibar, Nida Kule, Emura, Kur hareketleri, Woodline, Hazine Müsteşarlığı, ElysiumMiramarBodrum, PeliParquet, Crescent City, Işık Gökkaya, Allison Torqmatic® şanzıman, Kapadokya, Happy D.2 , ZOW İstanbul, Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, İzmirKörfezi, Mustafa Güçlü, Dünya Lezzetleri Zirvesi, SezenAksu, Nisan, Minyatür volkanlar diyarı, Polat Enerji, Mert Döküm İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.