“Altın Voltaj” ödülü Bordo Enerji A.Ş.’ye | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
“Altın Voltaj” ödülü Bordo Enerji A.Ş.’ye
12 Ekim 2017, Persembe 09:53:29
“Altın Voltaj” ödülü Bordo Enerji A.Ş.’ye
8. Türkiye Enerji Zirvesi’nde Sosyal Sorumluluk alanında Altın Voltaj ödülünü Bordo Enerji A.Ş. aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye Enerji Sektörünün “En Büyük Aile Buluşması” olarak nitelendirilen Türkiye Enerji Zirvesi’nin Sekizincisi bu yıl 10 -11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otelde gerçekleştiriliyor. Başta elektrik ve doğal gaz sektörleri olmak üzere yenilenebilir enerji ve nükleer enerji alanlarında birbirinden önemli konuların yer aldığı zirve kapsamında verilen Başarı Ödülleri’nde Bordo Enerji A.Ş., sektöre olan katkılarından dolayı “Altın Voltaj” ödülüne layık görüldü. Düzenlenen törende Altın Voltaj ödülü TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Sn. Ziya ALTUNYALDIZ tarafından Bordo Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Sn. Alper Aydınalp’e verildi. 

GÜRİŞ Holding bünyesinde hizmet veren Bordo Enerji A.Ş., tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanılan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin toptan satışını gerçekleştiriyor. Tüm Türkiye’de üretimden son kullanıcıya kadar yüksek kalitede hizmet verme anlayışıyla faaliyet gösteren Bordo Enerji A.Ş., aynı zamanda Türkiye’nin ilk ISO 9001 Belgeli Toptan Satış Şirketi unvanına sahip. 

İndirimli elektrik satışıyla ülkemizi hem ucuz hem de kaliteli elektrik ile tanıştıran Bordo Enerji, aynı zamanda çok sayıda kamu kurumuna da hizmet vermekte. Çağrı merkezi hizmeti, maliyet bazlı fiyatlandırması, kredi kartı kullanabilme, taksitli ödeme, on-line tüketim analizi ve fatura ödeme e-arşiv, e-fatura, faturam cepte ve mobil ödeme imkanlarının yanı sıra, Tüketim itirazında bulunan Müşterilerinin itirazları sonuçlanıncaya kadar tahsilat erteleme, hizmetleriyle de kolaylık sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 261 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GÜRİŞHolding, 8TürkiyeEnerjiZirvesi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

“Altın Voltaj” ödülü Bordo Enerji A.Ş.’ye
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
marbles, AbdurrahmanYıldırım , #istanbulunritmi, Konut fiyat endeksi, Tümbüller Turizm, Çelikeller Grup , Anadolu Hamidiye Tabyas, Ramazan kampanyası, “deprem öncesi uyarı” , Hasan Karcı, Palladium Alışveriş Merkezi, LEED Sertifika, Kağıthane, Karma Proje, Jean Cristophe Bretxa, tarımköy projesi, TÜrk İmzası, Helis Beyaz Ofis, ŞUTSO, usta, kavşak, Andreas Engelhardt, Mithat Yenigün, Mehmet Ali Aydınlar, Ari Duek, FABA, İstanbulGayrimenkulFuarıveArapTürkZirvesi , Maliye Bakanlığı , Nero serisi , Doğa Bakırköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.