Bien Ataşehir'de mağaza açtı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Bien Ataşehir'de mağaza açtı
12 Ekim 2017, Persembe 11:45:05
Bien Ataşehir'de mağaza açtı
Bien Seramik 7 Ekim Cumartesi günü İstanbul Ataşehir’de yeni bir bayi açtı. Bien Seramik açtığı yeni mağazası ile perakende ve projeler için satış ağını güçlendirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bien Ataşehir’de bayilerine bir yenisini ekledi. 7 Ekim Cumartesi günü düzenlenen açılış törenine Bien Seramik Satış Grup Başkanı Metin Savcı, Bien Banyo Ürünleri Genel Müdürü Hakan Günderen ve Kanal Geliştirme Müdürü Ebru Şener katıldı.

Mağazanın açılışında mağaza sahipleri Ferhat Yaldız, Mehtap Yaldız ve mağaza ortaklarından Mehmet Aslan da yer aldı. Mavi İnşaat Mağaza ortağı ve daha önce TİMDER’in yönetiminde görev yapmış Mehmet Aslan konuşma yaparak, uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiğini ve şimdi Bien Ailesi’ne katılmış olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Bien tasarımlarının teşhir edileceği Mavi İnşaat mağazası 340m2’lik bir alandan oluşuyor. Bien’in en çok beğeni toplayan ürünlerinden 40X120cm ve 60X120cm koleksiyonlarının ön planda olduğu yeni mağazasında Seramik Sağlık Gereçleri ürün gruplarından seçenekler ve 14 canlı mekan bulunuyor.

Kentsel dönüşümün yaygın olduğu Anadolu Yakası’nda yer alan Bien Seramik’in, ‘Mavi İnşaat’’ mağazası mimarların, tüketicilerin ve projelerin ihtiyaçlarına yardımcı olacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


411 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BienAtaşehir,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien Ataşehir'de mağaza açtı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
 GrandHotelLav&GrandMarinaLav, Fahrettin Arman, AhlatçıGrup, OğuzhanOlaş, Zekeriya Aytemur, PCC/PCTC, Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı CEV Şampiyonlar Ligi, Korkut Özgenler, Dareyn Bakırköy, İlyas Kırali, Ankara - Özçelik-İmaj-Tanortaklığı, Nüfus ve Zemin Ekseninde Olası İstanbul Depremi, Marcos Bekhit, HI-TECH Serisi, Ayhan Yavrucu , İzmir 19. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Ömer Faruk Yelkenci, TrendistAtaşehir, AYD AVM Yatırımları Konferansı V, BAGFAŞ, Vahit Çetin, Sign of the City İŞGYO, Indesit klimalar, GülProje, Dr Mehtap Uluceviz, Ceylan Intercontinental Otel, W İstanbul Tripadvisor, Yapı Denetimi Kanunu, Mardan Palace, Haldun Ulusoy ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.