Kalebodur, ‘Pietra Nova’ ile iç ve dış mekanlarda estetik seçenekler sunuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Kalebodur, ‘Pietra Nova’ ile iç ve dış mekanlarda estetik seçenekler sunuyor
12 Ekim 2017, Persembe 12:05:20
Kalebodur, ‘Pietra Nova’ ile iç ve dış mekanlarda estetik seçenekler sunuyor
Nitelikli ürün gamıyla yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, yeni serisi ‘Pietra Nova’nın sade ve modern dokusuyla, hem iç hem de dış mekanlarda estetik ve kullanışlı çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle mimarların yaratıcılıklarına hitap eden Kalebodur, ‘Pietra Nova’ serisi ile sadece konut içi değil, dış mekan ve cephelerde fark yaratıyor.

Kalebodur’un, lüks ürün segmentinde hayata geçirdiği Petra Nova serisi, ‘antrasit’, ‘bej’, ‘vizon’ ve ‘siyah’ renk seçenekleriyle tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor. Serinin 60x60 cm ve 60x120 cm boyutlarında üretilen mat veya yarı parlak karoları, fullbody porselen özelliği taşıyor. Konut içi kullanımın yanı sıra, otel, ofis, kafe, restoran ve alışveriş merkezi gibi ticari alanlarda kullanılabilen Pietra Nova, aynı zamanda dış mekan ve dış cepheler için estetik ve dayanıklı seçenekler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1077 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalebodur, PietraNova,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalebodur, ‘Pietra Nova’ ile iç ve dış mekanlarda estetik seçenekler sunuyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Soner Yıldırım, TAKBİS, Dalgıç GY ve Lejant, İzmit, Krea, İntema İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş de Vitrafix Yapı Kimyasallar, Silivri, AL-KOSHLİ, Central Asia Electricity , köprü inşaatı, Thor Otel, 15. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, FeridunBayram, Emre Arolat, İzmir Bonova, Aksiyon Günü, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, Silverline Antares, Adell, İbrahim Yetkin, Allison Transmission, ErcümentYalçın, da tercihini Palladium Tower’dan yana kullandı. Palladium Tower , Çağdaş Belen, Kapadokya, Güriş, Baumit İnovasyon Merkezi, dinlenme odası, EMA Grup, Flex Kurtköy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.