Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
12 Ekim 2017, Persembe 16:06:08
Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
Çanakkale Seramik, Daria karo serisi ile özgün tarz arayanlar için stil sahibi mekanlar yaratıyor. Rölyef dekorları ile öne çıkan Daria serisi, gerçekçi dokusuyla tüketicinin beğenisini kazanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çanakkale Seramik’in yeni serisi Daria; rölyef dekorların yanı sıra, ışıltılı malzemeli dekorları ile kendini diğer ürünlerden farklı kılıyor. Daria serisi, 30x90 cm boyutundaki rektifiyeli mat duvar karo ve dekorları ile 60x60 cm ebadında rektifiyeli, mat sırlı porselen yer karolarından oluşuyor. Kemik ve vizon rengiyle dikkat çeken Daria, yarattığı estetik görünüm ile stil sahibi ve özgün tarz arayan kullanıcılara hitap ediyor.

Belirgin rölyefleri ve dokusuyla yaşam alanlarını renklendiren Daria, kullanıldığı alanlara ışıltısını taşıyor. Hem otel, ofis, kafe ve restoranlarda, hem de konut içi ve banyolarda kullanılan Daria, modern ve şık mekanlar yaratıyor.


KAYNAK: İnşaat&Yatırım 237 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ÇanakkaleSeramik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erdemir Grubu, PanaromaLife, Tesis Yönetimi Hizmeti, ALUTEAM, AcarBlu Rezidans, BREXİT , Finansbank Kristal Kule, “Diamante”, Havelsan, SmartYıkama Klozet, Şükrü Güngör Köleoğlu, Volvo FM, Hande Tözün, Kuveyt Oil Company, fiyat, GROHE Grandera™, Soyak Enerji, Hamit Akçay, Ivanka Trump, No Frost kombi, Faruk Aksoy, Otto W. BAUER, iklimlendirm, Muharrem Usta, Gemstone, Marcos Bekhit, Şubat, Emre Ülger, QueenCentralPark, İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.