Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
12 Ekim 2017, Persembe 16:06:08
Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
Çanakkale Seramik, Daria karo serisi ile özgün tarz arayanlar için stil sahibi mekanlar yaratıyor. Rölyef dekorları ile öne çıkan Daria serisi, gerçekçi dokusuyla tüketicinin beğenisini kazanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çanakkale Seramik’in yeni serisi Daria; rölyef dekorların yanı sıra, ışıltılı malzemeli dekorları ile kendini diğer ürünlerden farklı kılıyor. Daria serisi, 30x90 cm boyutundaki rektifiyeli mat duvar karo ve dekorları ile 60x60 cm ebadında rektifiyeli, mat sırlı porselen yer karolarından oluşuyor. Kemik ve vizon rengiyle dikkat çeken Daria, yarattığı estetik görünüm ile stil sahibi ve özgün tarz arayan kullanıcılara hitap ediyor.

Belirgin rölyefleri ve dokusuyla yaşam alanlarını renklendiren Daria, kullanıldığı alanlara ışıltısını taşıyor. Hem otel, ofis, kafe ve restoranlarda, hem de konut içi ve banyolarda kullanılan Daria, modern ve şık mekanlar yaratıyor.


KAYNAK: İnşaat&Yatırım 410 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ÇanakkaleSeramik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çanakkale Seramik, yeni serisi Daria ile özgün tarz arayanlara hitap ediyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş., “Meslek Eğitimine Destek Aydınlık Geleceğe Destek” , Zekeriya Öz, SehaYapı, NebilÖztürk, Securitas, Murat Balcı, Barselona Limanı, Goldie Serisi, Mamak, Esin Sözer Kalender, Sean YU, 9. IBATECHFuarı, GOLDLINE COLLECTION, Aquasmart klozetleri, Doğal Taş Tasarım Yarışması, Zilal İnşaat, Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu, Ford Cargo İnşaat Serisi, İpek Diamond, Swissotel Resort Bodrum Beach, Thea Optima, Süleyman Ekşi, Gerede, Yücel Taşkın, China Coal Construction , GfK Türkiye , AhmetÖzderici, Life Safety , Domotel Hotels&Resort,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.