Seha Yapı Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. Şirketi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Seha Yapı Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. Şirketi
07 ARALIK 2017, Persembe 11:19:24
Seha Yapı Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. Şirketi
İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından düzenlenen Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri (Real Estate Stars) Ödülleri kapsamında 2016’da “Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. Şirketi” oldu. Anadolu’nun lider inşaat şirketi Seha Yapı 2016 yılında 1.928 konutun inşasını tamamlama başarısı göstererek bu ödüle layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seha Yapı, Türkiye’nin en prestijli ekonomi yayınlarından olan Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri" (Real Estate Stars) ödül töreninde ülkemizin En Çok Proje Üreten 6. şirketi olarak ödül kazandı. Türkiye genelindeki inşaat şirketlerinin 2016 yılındaki performanslarına göre verilen ödüller, İstanbul Ritz Carlton Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Seha Yapı adına ödülü, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sait Cülfik aldı.

Seha Yapı 2016’da 1.928 konutun inşasını tamamladı

Ödül töreninin ardından açıklamalarda bulunan Seha Yapı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sait Cülfik, 40 yıla yaklaşan köklü geçmişimizde bugüne kadar yaklaşık 15 bin adet konutu sahiplerine teslim ettik. Seha Yapı olarak, Türkiye’nin en büyük yapı şirketleri arasında yer alıyoruz. Zorlu geçen 2016 yılında başta Konya, Kırşehir ve Irak’taki projelerimizdeki 1.928 konutun inşasını tamamlayarak Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. şirketi olma başarısını göstermekten ötürü büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu anlamlı ödülün alınmasında katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Yeni projelerimizle sektördeki başarımızı perçinleyeceğiz”

Seha Yapı’nın mevcut projelerine de değinen Cülfik, devam eden Zermeram, 3.İstanbul, Kanyonpark ve tasarım aşamasında olan Konya Yazır’daki yeni projesi hakkında bilgiler verdi. Cülfik, “Hızımızı kesmeden, şehrimize ve ülkemize değer kazandıracak, kendimizi farklılaştıracak inovatif projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Hali hazırda devam eden ve tasarım aşamasında olan projelerimizle önümüzdeki dönemlerde daha iyi yerlere geleceğimize ve başarımızı perçinleyeceğimize gönülden inanıyorum. Konya’nın su temalı en büyük karma konut projesi olan Zermeram’da 2. etap satışlarına başladık. 1. ve 2. etabın inşaatı hızlı bir şekilde yükselirken 1. etabımızı vaat ettiğimiz gibi 2019 yılında sahiplerine teslim edeceğiz.

Konya’nın kentleşme konusunda en başarılı lokasyonu olan Yazır’da, Kanyon Park projemiz geçtiğimiz Haziran ayında satışa çıkmıştı. Bölgedeki diğer projelere göre yaşam seçeneği zengin olan Kanyon Park’ın satışları da beklentilerimizin paralelinde oldukça iyi gidiyor. Kanyon Park’ı da 2019 yılında sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz. Yine Yazır’da geçtiğimiz aylarda aldığımız üç arsada karma bir konut projesi inşa edeceğiz. Şu an tasarım ve geliştirme aşamasında olduğumuz projemizde önümüzdeki baharda satışa çıkmayı planlıyoruz” dedi.

Cülfik, İstanbul’da inşaatı yükselen Başakşehir’in en büyük konut projesi 3. İstanbul hakkında da şunları söyledi: 3. İstanbul projemizde 1. ve 2. etap satışlarımız devam ediyor. Ekim ayında Rezidans etabımızın satışlarına başladık. Yaklaşık bir yıl içerisinde birinci etaptaki konutların %60’ının satışını gerçekleştirdik.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 426 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seha Yapı, Real Estate Stars, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seha Yapı Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. Şirketi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İbrahim Atay, BRN Yatakları, PowerWash, CAF SA, Emin Can Aydın, Oskar Elektrik, The Club of Instituitons of the European Union Specialising in Long Term Credit (ISLTC), toplantı AYD, MintKağıthane, Şömineli Yaşam Ünitesi, My City Bahçelievler, Dedeman Parl, Cengiz Şahin, Şule Ergün, Glorest, Doruk Park , Ataköy sahil, Flex Kurtköy, Kuveyt Gayrimenkul Fuarı, UIA, Enerji Oscar Ödülleri, Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş. , IMAZ serisi, Metrohattı, ALOSBİ, MURAT Denizaltı, Prestij Modern Evleri , AVM Yatırımları Konferansı, Esenyurt Vakıf Üniversitesi , ElitGrup,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.