Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique
07 ARALIK 2017, Persembe 11:25:19
Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique
One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 Cumartesi günü 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Albaraka Türk ve Aktif Başkent’in ev sahipliğinde One Tower’ın 35. katının görkemli atmosferinde gerçekleşen gecede,  Turcolatino akımının öncüsü Ayhan Sicimoğlu unutulmayacak bir müzik performansı sergiledi. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin geceye damga vurduğu ve hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapan Aktif Başkent ve Albaraka Türk projenin gördüğü ilgiden memnun olduğunu dile getirdi. Lansman gecesinde yapılan satışlarla doğru yolda olduklarının altını çizdi. 

 Lüks yaşam mottosuyla hareket eden One Tower Diplomatique lansmanına ünlü akını

Konut projelerine kişiye özel bir yaklaşım getiren One Tower Diplomatique’in düzenlediği bu özel davete katılan önemli isimler arasında, Didem Soydan, Aslı Kızmaz- İlker Kızmaz, İbrahim Kendirci, Umut Eker, Müjde Uzman ve Sertan Erkaçan bulundu. Başkent’in en yüksek konut kulesi  One Tower Diplomatique’te ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

1150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden Oran’da inşa edilen One Tower Diplomatique, 9 farklı büyüklük ve nitelikte, 2+1'den en üst katlarda yer alan penthouse'lara kadar çok alternatifli 306 rezidanstan oluşuyor. Ankara’nın en gözde bölgesi Oran Şehri’nde yükselen proje; 185 metre, 36 kat yüksekliğindeki göz alıcı mimarisi, ışıltılı tasarımı, kişiye özel rezidans hizmetleri, sosyal alanlar ve doğa manzarası ile hayallerin ötesinde bir konut keyfi sunuyor.  Projede yer alan konutların hemen altında Ankara'nın "dişi AVM'si" olarak öne çıkan One Tower AVM birçok lüks markaya ev sahipliği yapıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


316 kez okunmuştur.


ETİKETLER : One Tower Diplomatique, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankarada lüks yaşamın yeni adresi, One Tower Diplomatique
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
7. Betonik Fikirler Proje Yarışması , YapıYatırımveAzimGayrimenkul, Tezmaksan, Ayazağa, 22.Kalite Kongresi, Expo2016, Corintia ve Corintia Piccola, EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı , DragosFestivali, PharmaSuite v5.0 sistemi, İpekKağıt, Bienali, “Işıkla Yıkanmak” , sanayi, Generali Sigorta, Tunçmatik, Manisa Turgutlu OSB, Ufo, Derya Acar, Harem Koltuk, Sefaİnşaat, Big Chefs, VanAVM, Yasushi Fukui, VCEAA, (Robot Control Language), The Society of the Plastics Institute, Etiler, Medical Park Hastaneler Grubu, IPS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.