İkinci Kez ‘Süper Marka’ Seçilen Sinpaş, Gurur Veren Ödülünü Aldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İkinci Kez ‘Süper Marka’ Seçilen Sinpaş, Gurur Veren Ödülünü Aldı
07 ARALIK 2017, Persembe 11:34:31
İkinci Kez ‘Süper Marka’ Seçilen Sinpaş, Gurur Veren Ödülünü Aldı
Yenilikçi kimliği ve 44 yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektörüne öncülük eden Sinpaş, ‘Supermarkalar Türkiye’ araştırmasında ikinci kez ‘Süper Marka’ seçilerek, büyük bir başarıya imza attı. Hilton İstanbul’da düzenlenen Superbrands töreninde Sinpaş adına ödülü Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya genelinde 89 ülkede iki yılda bir yapılan Superbrands ile farklı sektörlerdeki en başarılı markalar jüri ve halk oylaması ile değerlendiriliyor. 2014 yılında gayrimenkul kategorisinde özel sektörün tek ‘Süper Marka’sı seçilen Sinpaş, ‘Süpermarkalar Türkiye 2016’ kapsamında ikinci kez ‘Süper Marka’ seçilmeyi başardı. Bu yılın Süper Markaları, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende Süper Marka ödülünü Sinpaş adına Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer aldı.

“Sinpaş, sayısız yeniliğe imza attı”

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, ikinci kez Süper Marka seçilmekten gurur duyduklarını, ödülün Sinpaş’ın yenilikçi vizyonunu ve uzmanlığını yansıttığını belirterek şunları söyledi: “44 yıldır daima yenilikçi kimliğimizle sektöre öncülük ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilke imza attık. Müthiş bir iş heyecanımız var. Müşterimizi dinliyoruz. Samimiyiz. Hayalleri basite indirgeme becerimiz var. Türkiye’de ilk kez konforun ve kalitenin öne çıkarıldığı, evin içinin yanı sıra peyzaja, sosyal donatılara ve ortak yaşam alanlarına önem verdik. Konut projelerinde sular, göller, havuzlar ve geniş yeşil alanlar gayrimenkul sektöründe ilk kez Sinpaş imzasıyla hayata geçti. Süper Marka seçilmemizin temelinde, yenilikçi vizyonumuz bulunuyor.”

‘Süper Marka’lar nasıl belirlendi?

Süpermarka aday seçiminde şirketin teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırımlar, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri önem taşıyor. Bu yıl 4986 marka arasından aday olarak gösterilen markalar, Nielsen’in İstanbul, Ankara ve İzmir’de 18-56 yaş ve tüm SES gruplarında 1638 kişi ile yüz yüze görüşmesi ile belirlendi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 324 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş GYO, Seba Gacemer, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İkinci Kez ‘Süper Marka’ Seçilen Sinpaş, Gurur Veren Ödülünü Aldı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Engineering News Record, Yeşil Tadilat, KimFausing, Kerim Alain Bertrand, 18 Aralık, Sultanahmet, Barış Ekener, Mall of İstanbul AVM, “Pompa Teknolojileri ve Enerji Verimliliği” , İmdat Ekşi, ÇağdaşHolding, "Evde mutluluk böyle olur”, ISKAV, Modakent Terminal Kurtköy, İzzet Ekmekçibaşı, Boğaz manzara, Bizimevler 6, Erzurum ve Sivas Havalimanları, “3 Kadın 3 Çağ”, FESTO Türkiye, Horizon, Proplan, Delta Yatırım Holding, WRI - Dünya Kaynakları Enstitüsü, Markus Elsasser, Menteşe, Akran Nakliye, ÖnderTabak , Giresun, Murat Kıran,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.