DemirDöküm, yetkili satıcıları ile Phuket Adası'nda buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
DemirDöküm, yetkili satıcıları ile Phuket Adası'nda buluştu
10 Ocak 2018, Carsamba 10:59:50
DemirDöküm, yetkili satıcıları ile Phuket Adası'nda buluştu
"2018 DemirDöküm'ün yılı olacak"
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yetkili satıcılarının motivasyonunu artırmak, satışlarını desteklemek için düzenlediği ödüllü kampanyasında kazanan 100 yetkili satıcısını doğal güzellikleri ve su altı zenginlikleriyle büyüleyen cennet ada Phuket’te ağırladı.

Türkiye iklimlendirme sektörüne 63 yılda birçok ilki kazandıran DemirDöküm, yetkili satıcılarını desteklemeye devam ediyor. Isıtma, soğutma ve yenilenebilir enerji alanında ürettiği ürünlerle dünyanın 50 ülkesinde ısı konforu sunan DemirDöküm, yetkili satıcıları ile Phuket Adası'nda buluştu. Büyüleyici doğası, beyaz kumlu kumsalları, turkuaz denizi, doğal güzellikleri ve dünya mutfaklarından zengin yemek kültürü ile Güney Asya'nın cenneti olan Phuket'te gerçekleşen organizasyona DemirDöküm yöneticilerinin yanı sıra 100 yetkili satıcı katıldı.

DemirDöküm Yönetim Kurulu üyesi Erdem Ertuna, yüksek teknolojiye sahip ürünleri, hizmet kalitesi ile kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatmak için düzenli olarak yatırıma devam ettiklerini belirterek; "Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründe öncülüğü göğüsleyen DemirDöküm ailesi her geçen gün güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Kalite ve yenilikçilik kriterlerinden ödün vermeden Bozüyük'te ürettiği ürünleriyle dünyada birçok başarı öyküsüne imza atan DemirDöküm, 2017'de başta yetkili satıcılarının özverili çalışmaları ile sektördeki başarılarını pekiştirdi. 2018 yılında da tek yürek halinde yeni bir başarı hikayesine imza atacağız. 2018, DemirDöküm'ün yılı olacak" açıklamasını yaptı.

Organizasyona Türkiye'nin dört bir yanından katılan DemirDöküm yetkili satıcıları değerlendirmeleriyle 2018 yılı için öngörülerini paylaşırken, doğa harikası Phuket'in egzotik ve kültürel güzelliklerinin keyfini çıkardı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım481 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm, Erdem Ertuna, Phuket,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DemirDöküm, yetkili satıcıları ile Phuket Adası'nda buluştu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, arsa yatırımı, Uluslararası Emlak ve Gayrimenkul Ödülü, Milas-Bodrum, Passenger Terminal Expo 2015, Mısır, Efes Kongre Merkezi, İSO İkinci 500, TürkYtong, Elhamra, Şaadet TEMEL, Symmetra PX 96, Metin Kılıç, İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Aksa, Engel, Komgıda, 

Mustafa Menkü, BedihaSalnur, Kentsel Dönüşüm Projesi , TIRSAN TELEMATİK, Ahmet Musul, Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Abdülaziz dönemi, YSM, Crown Park ve Crown Tower, 2013 Dünya Seyahat Ödülleri, Mapa, Kocaeli Gölcük, Schöck Isokorb® Typ K
K,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.