Banyolarda Aşkın Büyüsü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Banyolarda Aşkın Büyüsü
10 Ocak 2018, Carsamba 11:04:01
Banyolarda Aşkın Büyüsü
Türkiye’nin lider seramik karo üreticisi Graniser Seramik, Tango serisi ile aşkın ayı Şubat’ta tutkuyu banyolara taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin lider seramik karo üreticisi Graniser Seramik, Tango serisi ile aşkın ayı Şubat’ta tutkuyu banyolara taşıyor. Aşkın ve tutkunun yansıması olan Arjantin’in ünlü dansı Tango’dan adını alan seri, soft tonlardaki yaprak desenleri ve eskitme görünümlü yüzeyi ile aşkın tutkulu ve nostaljik halini temsil ediyor.

Geliştirdiği kaliteli, şık ve özgün tasarımlarıyla sektörünün en güçlüleri arasında yer alan Graniser Seramik, ürün yelpazesini aşkın nostaljik havasını yansıtan Tango serisi ile genişletiyor. İnovatif yeni seriler arasında yer alan Tango, Arjantin’in ünlü dansından esinlenirken aşkı ve tutkuyu yaşam alanlarına taşıyor. Soft tonlardaki yaprak desenli eskitme detaylı karoları ile tutkulu bir aşkı banyolarda yaşatıyor.  Desert ve Sand olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan seride duvar karoları ve dekorlar 25 x 75, yer karoları ise 60 x 60 ölçülerinde üretiliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1116 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Graniser Seramik, Tango Serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyolarda Aşkın Büyüsü
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
enior Director, Kampanya, Royal Plus, Çukurova Gayrimenkul, Pınar Uçkan, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Ankara Metrosu, “Calc’n Clear”, Kumport, ITB, Fırat Life Style, Cumhuriyet Caddesi, S. Gürkan Bakırküre, Atalay Gümrah, Marshall Masterpro, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Mehmet Özer, Melikgazi, Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Sultanahmet, Funda Savaş, Nazım Yavuz, Batman, Lisanssız Elektrik Üretim Derneği ( Lİ-DER ), GP-Trust Yönetici Ortak S. Pınar Eczacıbaşı, Ayakizi Hesaplama ve Raporlama Çalışmaları, Termoteknik Manisa Fabrikası, Metin Şentürk, Sub-Zero, Sekiyaka II HES, Batı Ataşehir,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.