Birevim’e ‘Önce Gel, Erken Al’ | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Birevim’e ‘Önce Gel, Erken Al’
12 Subat 2018, Pazartesi 13:48:47
Birevim’e ‘Önce Gel, Erken Al’
Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, sunduğu ödeme seçenekleri ve 240 aya varan taksit imkanıyla ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, sunduğu ödeme seçenekleri ve 240 aya varan taksit imkanıyla ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Bu bakış açısıyla düzenlediği ‘Önce Gel, Erken Al’ kampanyasıyla yeni evinize çok daha kısa sürede taşınmanıza olanak tanıyor. Birevim, bu kampanya kapsamında, herkesi ev sahibi olmaya davet ediyor.

Birevim,  ev almak isteyip, peşinat sıkıntısı yaşayanların karşısına sunduğu alternatif ödeme seçenekleri göstererek, müşterilerinin peşinat ödemeden ev sahibi olmalarının kapılarını sonuna kadar açıyor. 

Teslim tarihini erkene çek, yeni evine çok daha kısa sürede taşın

Taksitlerin müşterileriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin önünde tutuluyor. Bu kapsamda her bütçeye uygun taksit seçenekleriyle müşterilerinin yüzünü güldüren Birevim,  80 ve 120 kişilik tasarruf programları çerçevesinde 100bin TL, 200bin TL ve 300bin TL’lik değerinde ev kampanyasıyla toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için çalıştığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Peşinat verildiği takdirde aylık taksit tutarlarından düşen taksitler sayesinde bireyler, teslim tarihini erkene çekme şansı yakalıyor. Örn; 100bin TL’lik ev kampanyasında yüzde 10 peşinat verildiği takdirde, 1. ay ila 19.ay, yüzde 40 peşinat verildiğinde ise 1. ay ila 8. ay arasında bireyler evlerine taşınma şansı yakalıyor. Öte yandan kampanya kapsamında vatandaşlar, Birevim’in ödeme koşulları sayesinde peşinat verilmediği takdirde toplam borcu 84 ayda değil, 55 ila 61 ay arasında bitirebiliyor.  Şubat sonuna kadar devam edecek ‘Önce Gel, Erken Al’ kampanyasıyla Birevim, ev almak isteyip peşinat sıkıntısı yaşayanların karşısına, sunduğu alternatif ödeme seçenekleriyle çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


416 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Birevim, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Birevim’e ‘Önce Gel, Erken Al’
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İbrahim Atay, AlparslanGüre, satış ofisleri, yeşilsertifika, Cem Boyner, Enerji Günleri, OfficePANMimarlık , Cemil Tokel, Suyabatmaz&Demirel, Serdarİan, köprü inşaatı, MahmutEmre, Nisbetiye On, HumaYapı, TheMandarinsAcıbadem, MESAKOZ, Hane’m Güneşli, Vintage Collection, Merve Gürsel, Samara İbis Otel, ERA Gayrimenkul Türkiye, ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Meksa, Süleyman Bulak, ANGT, Globe Internationel, Skyland İstanbul Ofis, “Türkiye’nin En İyi Ofis Projesi”, Oxygen Evleri, Gedizler Yapı A.Ş. ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.