Beyaz Yakalıların ve Y Kuşağının Tercihi: Kuleli Evleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Beyaz Yakalıların ve Y Kuşağının Tercihi: Kuleli Evleri
12 Subat 2018, Pazartesi 13:54:28
Beyaz Yakalıların ve Y Kuşağının Tercihi: Kuleli Evleri
Eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbul’un merkezinde yaşam keyfine olanak sağlayan Kuleli Evleri; merkezi lokasyonu ile özellikle beyaz yakalıların ve Y kuşağının tercih noktası.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbul’un merkezinde yaşam keyfine olanak sağlayan Kuleli Evleri; merkezi lokasyonu ile özellikle beyaz yakalıların ve Y kuşağının tercih noktası.  Yıldırım Yapı Grubu’nun X yılda tamamladığı proje; Nişantaşı, Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş gibi şehrin en merkezi semtlerine sadece 5 ile 10 dakika uzaklıkta olması sebebiyle çalışanların ve üniversite öğrencilerinin gözdesi oldu.

 Yıldırım Yapı Grubu’nun yarım asırlık deneyimiyle yükselen Bomonti’nin yıldızı Kuleli Evleri; üniversite için büyük şehirleri tercih eden gençlerin ve şehri doyasıya yaşamak isteyen beyaz yakalıların, gayrimenkul seçimlerinde güven, ulaşım kolaylığıyla uygun çözümler sunuyor. Lokasyonu ve konforu ile üniversite için İstanbul’u tercih eden gençlere ve çocuklarının güvende olmasını isteyen ailelere cazip bir yaşam alanı sunan Kuleli Evleri, gençlere şehir merkezinde olmanın avantajlarıyla birlikte, sunduğu güvenlik hizmetleri ile huzurlu bir yaşam vadediyor.

 Teraslı 1+1 seçenekleri ile özgür yaşam

İhtiyaçları maksimum düzeyde karşılamak için özel olarak tasarlanan Kuleli Evleri projelerinde yer alan 1+1 daireler, teraslı ve standart seçenekleriyle konforlu ve fonksiyonel bir yaşamın kapısını aralıyor. Gençlere şehrin merkezinde sevdikleriyle keyifli anlar yaşatacak balkonlu ferah daireleriyle Kuleli Evleri, prestijli ve avantajlı konut projelerine davet ediyor.

 7/24 güvenlik sistemleri ile güvenli evler huzurlu aileler

Modern tasarımlarının, konforlu yaşam standartlarının yanı sıra şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamı öncelikli olarak değerlendiren Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri projelerinde 7/24 güvenlik hizmeti sunuyor.  Bina girişlerinde güvenlik odasından kontrol edilen kamera sistemleri ve 7/24 hizmet sağlayan güvenlik görevlileri ile konut sahiplerine güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Kuleli Evleri, ücretsiz sunduğu fitness center, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması gibi nitelikli sosyal alanları ile mutlu, kaliteli ve güvenli bir hayat sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1349 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kuleli Evleri, Yıldırım Yapı Grubu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Beyaz Yakalıların ve Y Kuşağının Tercihi: Kuleli Evleri
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Özkan Öztürk, MAPIC 2012 , Silverline kahve makinesi, Çimento Grubu, tasarruf, Maltepepark AVM, Keleş Center Airport, Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbulGayrimenkulFuarıveArapTürkZirvesi , lokasyon, JW Marriott Ankara, III. İnşaat ve Konut Konferansı, Barut Hotels, The Mandarins Limited Acıbadem, AtalayÖzdayı, Alemdar Kimya, Havakirliliği, British American Tobacco Türkiye, İznik Çinisi, 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mutlutürk İnşaat, Aselsan, Ariva Group, GreenoxUrbanResidence , Ataköy sahil, Full Three, Sadabad, Halı ve zemin kaplamaları fuarı, Ayşe Ören,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.