VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi
13 Subat 2018, SALI 13:57:13
VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi
VitrA, en yeni tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA, mimar ve iç mimarlara ilham veren VitrA porselen karo koleksiyonlarındaki yenilikleri UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda tanıttı. Renklerden desenlere, yüzeylerden boyutlara, VitrA’nın en yeni endüstriyel tasarım trendlerini karşılayan porselen karo serileri ilk kez UNICERA’da sergilendi. VitrA’nın yeni serilerinde grej tonları, altıgen ve tuğla ebatları, modüler ölçüler, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzey seçeneği dikkat çekiyor.

VitrA bu yıl, 3 yeni beton görünümlü karo serisi tasarladı. Clay-Cement, betonun zamansız güzelliğini kilin doğal sıcaklığıyla birleştiriyor. Newcon, yeni kaydırmaz ve yumuşak yüzeyinin yanı sıra, hem kaydırmaz hem de lappato görünümlü yüzeyiyle farklılaşıyor. Ash&Burn ise sıcak beton trendine öncülük ediyor ve altıgen formlarıyla öne çıkıyor. VitrA’nın en yeni karo serilerden Bricx, loft havasını evin içine taşıyan çizgisiyle, modern tasarım trendlerinin yeni gündemini yansıtıyor. Alman Tasarım Konseyi tarafıdan verilen Iconic Awards 2018’de Best of the Best (En İyilerin en İyisi) ödülünü alan Urban Blue, tasarım dünyasının yükselen trendi blue stone doğal taşının çarpıcı güzelliğini, antrasit ve gri tonlarıyla yeniden yorumluyor. Taş dokulu Slatemix serisi, zamana karşı koyan mekanlar tasarlıyor. Colorado’daki dağların renk zenginliğini, ahşabın doğal dokusuyla bir araya getiren Aspenwood, sofistike bir şıklık sunarken, modern geometrik çizgilere sahip City Rug, altıgen formu ve iki farklı renk paletiyle, sınırsız kombinasyona olanak tanıyor. Siyah ve beyazın zıtlıklardan beslenen mermer görünümlü Marmori serisi ise klasiğin modası geçmeyecek sadeliğini mekanlara taşıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım232 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA, UNICERA,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VitrA, porselen karo serilerini UNICERA’da sergiledi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Başbakanlık Binası, IMIHydronicEngineering, Akıllı Şehirler Zirvesi, Arçelik VRS4, Çobanoğlu İnşaat, Nest ve Nest Trendy , Vizyon Park , Yalova Thermal Palace, ATO, Yusuf Yıldırım, Maptriks, Lofoten Trading, Ev modası, ETİBilgisayar, gönye, kira yardımı, Zonguldak Kozlu Ilıksu Yaşamkent, Deloitte Türkiye, Braas Çatı Sistemleri, Athletic-oTowerKule, Greencoat, Sabancı Holding Enerji Grup Başkanlığ, Ece Almanya, Erwin Walter Graebner, Türkiye Deprem VakfıDeprem Komtesi, Bosch güneş kolektörleri, Bistro ve Patisserie, ÖzhanAtalay, BBB-, Karasu Limanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.