İstanbul’un merkezine altın dokunuş ‘ZER Mecidiyeköy’ | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İstanbul’un merkezine altın dokunuş ‘ZER Mecidiyeköy’
13 Subat 2018, SALI 14:29:39
İstanbul’un merkezine altın dokunuş  ‘ZER Mecidiyeköy’
Ceylan İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi kapsamında Mecidiyeköy’de hayata geçirdiği 4.500 m2’lik arsa üzerine inşaa edilecek Zer Mecidiyeköy projesi çalışmaları hızla devam ediyor. 176 lüks konuttan oluşan Zer Mecidiyeköy projesi şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ceylan İnşaat’ın 60 ay finansmanına ek olarak 120 aya kadar alternatif ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olma şansı sunduğu Zer Mecidiyeköy, modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan projesiyle beğeni topluyor. Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdüren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen alanlarla donatılan Zer Mecidiyeköy’de; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok aktivite alanı yer alıyor.

Altın değerinde lokasyon…

İsmini de altından alan Zer Mecidiyeköy, metroya ve çevreyoluna 250 metre olan lokasyonuyla diğer projelerden ayrılıyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine şehrin cazibesini sunan altın lokasyon 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yatırımcılarını bekliyor.

Ceylan İnşaat’ın, yüzde 20’sini sattığı projesi ZER Mecidiyeköy için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat konuklarına, başlangıçta yüzde 45 kar avantajı sunduğu Zer Mecidiyeköy’de, peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Mecidiyeköy, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


256 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ceylan İnşaat, ZER Mecidiyeköy, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul’un merkezine altın dokunuş ‘ZER Mecidiyeköy’
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı CEV Şampiyonlar Ligi, Pamukova fabrikası, Lithos Design, İsmail Tuna, TopkapıSarayı, Ali Babacan, Mimar Çağla Akyürek Elmas, Balibet Han, AhmetDördüncü, asansör kazası, Beysaşİnşaat, Berna Erkartal, Volkan Ş. Ediger, Bosch Rexroth, 1 Mart Bosna Hersek Bağımsızlık Günü, LEED yeşil bina, Makimsan, Quattordici, Azerbaycan Şah Deniz, Ndesing, villakent, Ahmet Erkurtoğlu, İbrahim Ekinci, Flexart, Tunç Göz, Marina Ankara, PAGDER OSB, Park, GADEV, Mahal Bomonti,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.