Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Alarko Carrier’ın güvencesi altında | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Alarko Carrier’ın güvencesi altında
13 Subat 2018, SALI 14:46:57
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Alarko Carrier’ın güvencesi altında
Konforun ve sağlığın ön planda tutulduğu Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’nde, soğutma sistemi için Alarko Carrier’ın 19XRV santrifüj kompresörlü su soğutma grubu tercih edildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konforun ve sağlığın ön planda tutulduğu Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’nde, soğutma sistemi için Alarko Carrier’ın 19XRV santrifüj kompresörlü su soğutma grubu tercih edildi. Carrier’ın tasarladığı Evergreen ailesinin su soğutma grupları, çevreye zarar vermeden üstün verimlilik sağlıyor. Gerçek çalışma koşulları için tasarlanan Evergreen 19XRV su soğutma grupları, artırılmış yüzey alanı, borulamada yüksek teknoloji, yüksek verimli motorla sınıfında en yüksek verime sahip olmasıyla göze çarpıyor. Sistem, hermetik sıkıştırma, modüler yapı, pozitif basınçlı tasarım ve yalıtım, elektrik kutusu bağlanabilme gibi özel seçenekleriyle sektörün öncü ve verimli cihazlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Alarko Carrier, hastane projesine 3 adet 19XRV su soğutma grubu ve 6 adet S3E 8518-07O/H tip su soğutma kuleleriyle katkı sağlıyor.

Projede Bina Yönetim Sistemleri (BYS) otomasyonu için, Alarko Carrier tercih ediliyor. Bünyesinde 13 ameliyathane bulunduran hastanenin, 16’sı hijyenik olmak üzere 43 klima santrali, 3 hidroforu, 3 su soğutmalı hava soğutma grubu, 31 sirkülasyon pompası ile 57 aspiratörünün kontrolü ve izlenmesi; Carrier’ın da bünyesinde bulunduğu UTC gruba bağlı Automated Logic marka kontrolörler ve WebCTRL yazılımı ile gerçekleştiriliyor. Sınırsız sayıda kullanıcıya, hiçbir ek yazılım gerekmeksizin PC, Akıllı Telefon ve tablet üzerinden sisteme erişebilme şansı veren WebCTRL sistemi, Windows, Linux ve MacOS gibi birçok işletim sistemini destekliyor. Yazılım, dinamik ve interaktif grafikleriyle müşteriye daha kolay ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım375 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Alarko Carrier’ın güvencesi altında
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ECEBanyo, ParkVillage, KenanDoğulu, MarketWatch, Kemer, Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel, RoyalGardenKartalResidence, endeksa.com, ASC Türk, Gentes Şirketler Grubu, İzmir Mermer Fuarı, Murat Turhan, ANGİAD, Yekta Mete Polat, Baymak ElegantPlusKlima, İshak Alaton, Phuket Adası , Fuar İzmir, İMES, AcarBlu Rezidans, Legrand İSO, VİKO Artline’ın Novella Corian Serisi, Çini, Aquasystem, güneş paneli, BNP Paribas, Eba İnşaat , Detaş İnşaat, ÇATISEM, FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış işbirliği,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.