Kuleli Evleri İlham Veren Terasıyla Yaz Enerjisini Evinize Getiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Kuleli Evleri İlham Veren Terasıyla Yaz Enerjisini Evinize Getiriyor
11 Nisan 2018, Carsamba 11:04:51
Kuleli Evleri İlham Veren Terasıyla Yaz Enerjisini Evinize Getiriyor
1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu, İstanbul’un yenilenen cazibe merkezi Bomonti’de inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz II projesi ile teras keyfini şehrin merkezine taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1972 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu, İstanbul’un yenilenen cazibe merkezi Bomonti’de inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz II projesi ile teras keyfini şehrin merkezine taşıyor. Şehir manzarasını modern mimariyle harmanlayan Kuleli Evleri Poyraz II projesi, ev sahibi olmak isteyenlere ferah bir yaşam alanı sunan teraslı ve balkonlu daireleriyle, şehir hayatının karmaşasından kaçış imkanı sağlıyor.

Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un kalbi Bomonti’de yükselen Kuleli Evleri Poyraz II, özgün mimarisi ile şehir hayatının klasikleşen yapılarını geride bırakarak geniş balkonları ve dev terasları ile açık havanın sağladığı ferahlığı şehrin merkezine getiriyor. Keyfi ikiye katlayacak yaşam alanları ve dış mimarisindeki modern çizgileriyle dikkat çeken Kuleli Evleri Poyraz II, sakinlerine sağladığı nitelikli ve modern yaşam alanları ile mutlu, kaliteli ve güvenli bir hayat sunuyor. 

Teras ve Balkonlarla Ferah Bir Yaşam Alanı

Şehir manzarasıyla sıcak ambiyansın kombinlendiği Poyraz II projesinde, konforlu bir teras dekorasyonu tüm evin havasını değiştiriyor. Büyüklükleri 69 ile 158 metrekare arasında değişen Poyraz II projesinin dairelerindeki geniş teraslar, yaz akşamlarına ferah ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. İçerisinde yaşamın birçok ayrıntısına yer veren teraslar, enerjisiyle ev keyfini ikiye katlıyor. 

Yıldırım Yapı Grubu tarafından Şişli Bomonti’de inşa edilen Kuleli Evleri Poyraz II, 9 bin 920 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 2 blok ve 94 konuttan oluşan projede büyüklükleri 69 ile 158 metrekare arasında değişen 1+1 teraslı ve normal, 2+1 teraslı ve normal, 3+1 dubleks ve teraslı daire seçenekleri yer alıyor. Proje geçtiğimiz Ocak ayında teslimatlara başladı. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1819 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Poyraz II, Bomonti, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kuleli Evleri İlham Veren Terasıyla Yaz Enerjisini Evinize Getiriyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aktif Isı A.Ş., Fevzi Çakmak, Akın Kazançoğlu, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Osmanlı İnşaat Yapı, Erkan Akçay, Rosmiks LLC, İznik Vakfı, Eneji, Artefakt Design Studio , MIPIM2016, TheBusinessYear, TagoMimarlık, HiltiON!Track, UCLG Dünya Zirvesi, AbuDabiHavalimanı , Tamer Çiçekçi, ÖzelDünyamHastanesi, DurmuşDilekçi, Forum, İklimlendirme, Amedea Royal, EliteWorldOtelleri, AkzoNobel , Özser Group, Erkut Yücaoğlu, Coloration 2015-16 Renk Eğilimleri, İpek Mobilya, Pilsa, MuhteşemYeniYılKonutları,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.