Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
13 Nisan 2018, Cuma 16:43:07
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
Ayvaz, 13-16 Mart tarihleri arasında bu sene 41’incisi düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort fuarına katılarak farklı sektörlerde kullanılan yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mekanik tesisat sektörüne sunduğu üstün çözümlerle 95 ülkeye ihracat yapan Ayvaz, sektörün uluslararası anlamda ön plandaki organizasyonlardan biri olan Mostra Convegno Expocomfort’ta bu sene de yerini aldı. Bu fuara yaklaşık 20 yıldır kesintisiz olarak katılım gösteren Ayvaz’ı İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç ve uluslararası bölge müdürleri temsil etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeşim Saraç, kısa adı MCE olan fuarın HVAC sektöründe Avrupa’daki en önemli  2 fuardan biri olduğunu ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden ziyaretçi aldığını belirtti. Ayvaz’ın bu organizasyona prestij amacıyla katılım gösterdiğini söyleyen Saraç “Mostra Convegno sayesinde hem markamızı uluslararası anlamda ön planda tutuyoruz hem de mevcut müşterilerimizle bir araya geliyoruz. Ürün gamına eklediğimiz yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi yeni müşterilerle de paylaşma fırsatı buluyoruz. Bu sene firma olarak esnek metal hortum, kondenstop ve yangın ürünlerimizi ön planda tuttuk; buhar ve yangın üzerine paket sistemlerimizi tanıttık” dedi. 

1948 yılında kurulan Ayvaz’ın bu yıl 70. yılını kutladığını dile getiren Saraç, MCE fuarında gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını ve iki yılda bir düzenlenen bu organizasyonda yeniden yer alacaklarını sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


241 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ayvaz, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Wash & Dry, TuğraGönden, API Investment, Tatlıses Gıda, ENA Gayrimenkul, Beyazıt, Enerjii, Claude Nduwayo, ERCMüteahhitlik, EnerjiAkademisi, Eston Deniz Kalyon Evleri, Erguvan , Legrand Türkiye, HamitabatSantrali , 1Mayıs, NovoMaison, Ncity Esenyurt, Özgür Beyaz, KuzeyKent Projesi, Büyük Yaşam, Civil Career Semineri, Sekura Asma Klozet, g2m, VitrAÇağdaşMimarlıkDizisi, TamerSon, Evimitasarla.net, Pelin Derviş, bilim ve teknoloji, Yeni CrossFlow™ , Niyazi Sağlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.