Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
13 Nisan 2018, Cuma 16:43:07
Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
Ayvaz, 13-16 Mart tarihleri arasında bu sene 41’incisi düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort fuarına katılarak farklı sektörlerde kullanılan yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mekanik tesisat sektörüne sunduğu üstün çözümlerle 95 ülkeye ihracat yapan Ayvaz, sektörün uluslararası anlamda ön plandaki organizasyonlardan biri olan Mostra Convegno Expocomfort’ta bu sene de yerini aldı. Bu fuara yaklaşık 20 yıldır kesintisiz olarak katılım gösteren Ayvaz’ı İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç ve uluslararası bölge müdürleri temsil etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeşim Saraç, kısa adı MCE olan fuarın HVAC sektöründe Avrupa’daki en önemli  2 fuardan biri olduğunu ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden ziyaretçi aldığını belirtti. Ayvaz’ın bu organizasyona prestij amacıyla katılım gösterdiğini söyleyen Saraç “Mostra Convegno sayesinde hem markamızı uluslararası anlamda ön planda tutuyoruz hem de mevcut müşterilerimizle bir araya geliyoruz. Ürün gamına eklediğimiz yeni ürünlerimizi ve çözümlerimizi yeni müşterilerle de paylaşma fırsatı buluyoruz. Bu sene firma olarak esnek metal hortum, kondenstop ve yangın ürünlerimizi ön planda tuttuk; buhar ve yangın üzerine paket sistemlerimizi tanıttık” dedi. 

1948 yılında kurulan Ayvaz’ın bu yıl 70. yılını kutladığını dile getiren Saraç, MCE fuarında gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını ve iki yılda bir düzenlenen bu organizasyonda yeniden yer alacaklarını sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


391 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ayvaz, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ayvaz, Mostra Convegno Fuarı’nda Yeni Ürünleriyle Öne Çıktı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çukurova Bölgesel Havalimanı Kompleksi, John Frijns, World Consumer Academy, ÇevreBakanlığı, Maslak Oto Sanayi Sitesi, Enerji Verimliliği Derneği, Bosch, Altın Boynuz Haliç, Gayrim, NowBomonti , ElysiumSerenityKandilli, taşeron işçi, Borpanel, imar, Arch+Dsgn Summit 2018, KEDV, inox, Şener Tokcan, Ufuk İstanbul Mesken, EKOSKlinkerTuğla, BoschGüvenlikSistemleri, AliTulgar, Eclectia, KALEIDO VISION, dolandırıcılık, Evra Life, Kathrin Menges, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), Yapı-Endüstri Merkezi, Master Planı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.