Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı
16 Nisan 2018, Pazartesi 15:16:15
Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı
Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, Ülkealan Yapı A.Ş’nin faaliyet alanlarını anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

“Esas faaliyet alanımız inşaat” açıklamasında bulunan Tolga Ülkealan “1997 yılında inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2000 yılından bu yana profesyonel anlamda bu sektörde faaliyet gösteriyorum. Ankara’da hayata geçireceğimiz konut projeleri ile fark yaratmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çankaya’nın nabzını tuttuk

12 yıl boyunca Çankaya bölgesinde 100’e yakın bina yaptıklarının vurgusunu yapan Tolga Ülkealan “2011-2016 yılları arasında Teknik Yapı Holding’de İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldım ve şimdi de Ülkealan Yapı olarak konut ve ticaret merkezlerinin yanı sıra sosyal yaşam alanlarının olduğu yapılar inşa etmeye devam ediyoruz. İncek’te Başkentlilerin ilgisine sunacağımız Sunset projemiz ile adımızdan söz ettireceğiz. Doğa ile iç içe yaşanabilir alanların ferahlığını Başkentlilere hissettireceğiz” diye konuştu.

Sunset İncek Başkent’e yakışacak

İncek’te inşaatı bağlayan Sunset İncek projesinin Başkent’e yenilik getireceğinin vurgusunu yapan Ülkealan Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan: “İnşaatı başlayan projemiz ile lokasyon olarak da fark yaratıyoruz. Öyle bir lokasyonda yer alıyoruz ki tüm manzaraya hâkimiz. İncek Bulvarı’ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen ve gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde yer alıyoruz. Şehre olan yakınlığı ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset sunduğu yaşam alanları ile de fark yaratıyor. 2+1, 3+1+1,5+1+1 ve 6+1+1 seçenekleri ile farklı yaşam seçeneklerini aralayan projemiz, bütün dairelerin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanacak olan yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve her ihtiyaca cevap verebilecek sosyal alanlar ile de fark yaratacak” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 565 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Tolga Ülkealan, Sunset İncek Başkent, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ankara’nın Yükselen Markası Ülkealan Yapı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Jean-Pascal Tricoire , Mahmutbey – Bahçeşehir Metro , iFDesignÖdülü, TufanÜnal , AcıbademAltunizadeHastanesi, CenkArson, Terrace Doğa, Rüdiger Gurny, ISO 2858, Republika Academic Aparts Florya, Apavisa, Altınbaş Holding, MehparaEvrenol, BienHijyen, Volkan Kumaş, YPK, NYSE Euronext Amsterdam, Thor Otel, İnciraltıLimanı, Kalıp, Marmoline, Doğan Ürgüp, ZehnderCornwall, AltunbükenHolding, Mehpare Evrenol, Highlight, GROHE EcoJoy®, SuudiArabistan, Coco Cola İçecek Mali İşler Direktörü N.Orhun Köstem, business,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.