Erkan Güral Güç Birliği toplantısına damgasını vurdu! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Erkan Güral Güç Birliği toplantısına damgasını vurdu!
16 MAYIS 2018, Carsamba 10:26:28
Erkan Güral Güç Birliği toplantısına damgasını vurdu!
Güç birliği kampanyasına NG Kütahya Seramik sürprizi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

NG Kütahya Seramik, inşaat sektörünün çatı örgütleri GYODER, İNDER ve KONUTDER’in girişimiyle düzenlenen basın toplantısına katılan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, gazetecilerden gelen “bu kampanyaya inşaat malzemeleri üreten firmalar da destek verecek mi” sorusuna sürpriz bir yanıt verdi.

 Toplantı devam ederken basın mensubunun sorusu üzerine söz alan Erkan Güral, büyük bir sürpriz yaptı. Kampanyaya katılan 41 firmaya kampanya süresince seramik malzemelerinde yüzde 20 iskonto yaparak destek vereceğinin müjdesini verdi. Bu sözünün üzerine salondan büyük takdir ve beğeni toplayan Erkan Güral, toplantı sırasında davetliler ve basın mensupları tarafından alkışlandı.

Basın toplantısı sonrası konuyla ilgili açıklama yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: Güç birliği kampanyasına kayıtsız kalamazdık. NG Kütahya Seramik olarak biz de elimizi taşın altına koyarak sektörümüzün ve ekonomimizin güçlenmesine yönelik üzerimize düşen vazifemizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. KONUTDER, İNDER ve GYODER’in kampanyasına katılan 41 inşaat firmasına kampanya süresince yüzde 20 indirimle destek sağlayacağız.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım290 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NG Kütahya Seramik, Erkan Güral, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Erkan Güral Güç Birliği toplantısına damgasını vurdu!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
OFM, ERN, LG PLS, Esenyurt Belediyesi, Füsun Yılmaz Phillipson, Atık Ara depolama tesisi, Hakan Yürüoğlu, Toyota Tsusho, Cem Sultan, Bosmer, Trenda, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Vefa Group , İSO 2011 Yılı Çevre Ödülleri, Moscow City , Pure Serisi, Aksa Marin Jeneratörler, Abdelmalek Sellal Cezayir, Milliyet, Propaİnşaat, KadirHasÜniversitesi, Dilovası Raporu, MahallBomonti , 2. Yeşil Şehirler Zirvesi, Cafe Crown Caribou Coffee, TaHaMimarlık, Hüseyin Ünlüyol, Intense, Prof. Dr. Mustafa Aydın, Ennismore Capital,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.