Anadolu Yakası’nın Kalbinde Konak Yaşamı “Koşuyolu Konakları” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Anadolu Yakası’nın Kalbinde Konak Yaşamı “Koşuyolu Konakları”
16 MAYIS 2018, Carsamba 10:50:07
Anadolu Yakası’nın Kalbinde Konak Yaşamı  “Koşuyolu Konakları”
İstanbul’da bugüne dek nitelikli projelere imza atan Beyaz İnşaat, Boztepe Ortaklığı ile Anadolu Yakası’nın kalbinde butik proje Koşuyolu Konakları’nı hayata geçiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Estetik yatay mimarisi ve az katlı yapısıyla şehrin tüm imkanlarını bir arada sunan Beyaz İnşaat - Boztepe Ortaklığı, aile öncelikli yaşamı Koşuyolu Konakları’yla yatırımcılara sunuyor.

Anadolu Yakası’nın en değerli arazisi üzerinde yer alan Koşuyolu Konakları’nda 58 adet konut yer alıyor. 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 ve 5+2’den oluşan altı tip daire seçeneğine yer verilen projede daire büyüklükleri 93 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konumu ve ayrıcalıkları ile yüksek yatırım potansiyeline sahip Koşuyolu Konakları, bölgede kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine yanıt verecek şekilde tasarlandı. Bahçe ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı Koşuyolu Konakları’nda geniş yeşil alanlar ve ferah daireler alıcılarına konforlu bir yaşam sunuyor. 

AYRICALIKLI YAŞAM ALANLARINA SAHİP

13.500 metrekare inşaat alanına sahip Koşuyolu Konakları yatay mimari ile hayata geçiriliyor. Merkezi konumunun yanı sıra az katlı yapısı, Koşuyolu Parkı’na komşu oluşu ve kısmi deniz manzarasına sahip konumuyla konut alıcılarının gözde projesi olarak dikkat çeken Koşuyolu Konakları yüksek yatırım potansiyeline sahip. Konak yaşamının tüm ayrıcalıklarının yer alacağı Koşuyolu Konakları’nda her ayrıntı titizlikle projelendiriliyor.  Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanları, spor alanları ve piknik alanları mevcut.

TÜM ULAŞIM AĞLARININ MERKEZİNDE YER ALIYOR

Eğitim ve sağlık kuruluşlarının yanı sıra kafe ve AVM’lere yürüme mesafesinde yer alan proje sosyal hayatın tüm ayrıcalıklarını konut alıcılarına sunuyor. 

Ulaşımın tüm imkanlarını bir arada sunan projede; köprü, tünel, deniz ulaşımı ve raylı sistemlerden yararlanmak mümkün. Lokasyon avantajları sunan Koşuyolu Konakları; Avrasya Tüneli ile Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağına 1 km, Şükrü Saraçoğlu Stadı’na 2,5 km, Kadıköy Rıhtım’a 3,5 km, Marmara Üniversitesi’ne 4,5 km, Büyük Çamlıca Tepesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 kilometrelik mesafede yer alıyor.  Tüm ulaşım ağlarının çevrelendiği bölgede yer alan proje, E-5 Otoyolu, Metro ve Validebağ korusuna da yürüme mesafesinde bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım330 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Beyaz İnşaat, Boztepe, Koşuyolu Konakları,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Anadolu Yakası’nın Kalbinde Konak Yaşamı “Koşuyolu Konakları”
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Yarına Borcumuz Var”, Propa OFİS, İsmail Çelik , Anadolu Caddesi, Cendere, Akıllı KenTT, PanaromaLife, SensoWash, ENDAKonakları, AdanaHacıSabancıOSB, Swing, BEV, Egesel İnşaat, Park Bosphorus İstanbul Hotel, BeyoğluLook, Baran Uyan, Mortgage Uzmanı Garanti, Erkan Güral , Yeşil Ekonomi ve Yeşil Dönüşümün Finansal Modelleri, AVRUPA RESİDENCE TEM, Living Kitchen 2013 Fuarı, CMOS, VIVA, Bağdat, Sertaş Demir Çelik, Ali Veryeri, Sıfır Konut Projeleri, Süper Marka, ThyssenKruppAsansör, YAP Şili,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.