EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:43:17
EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek
Toplantı sonrasında DHA'ya ürün hakkında bilgi veren Temiz,38 yıldır çatı kapladıklarını aktardı. Temiz, ürünün basit bir şekilde çatılarda uygulanacağını dile getirerek, "Ülkemiz güneş ışınlarından çok fazla faydalanan bir ülke.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Toplantı sonrasında DHA'ya ürün hakkında bilgi veren Temiz,38 yıldır çatı kapladıklarını aktardı. Temiz, ürünün basit bir şekilde çatılarda uygulanacağını dile getirerek, "Ülkemiz güneş ışınlarından çok fazla faydalanan bir ülke. Ürünle birlikte aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunacağız. Kiremit olan her yerde elektrik üretelim niyetiyle yola çıktık. Diğer panellerden farkı yüzde 25 daha fazla elektrik üretiyor. Verimlilik oranı yüzde 80. Güneşin olduğu bütün saatlerde elektrik üreteceğiz. Panel, havada bulut, kar ve yağmurda olsa aynı şekilde elektrik üretiyor" dedi.

"HER AİLENİN KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMESİNİ AMAÇLIYORUZ"

EDS Solar Kiremit Distribütörü Yegane Guliyeva ise, "İsviçre markası olan EDS Solar Kiremit'in Türkiye, Kıbrıs, Irak, Arap Emirlikleri ve Türk Cumhuriyetleri distribütörlüğünü üstlendik. Ürün hem görsel hem de teknik açıdan özel yapıldı. Görüntü itibariyle villalara özel üretildi. Biz Türkiye'de güneşin değerini de bilerek kiremitin gireceği her çatıya bu uygulamayı yapabiliriz. Estetik olarak villalara ve özel projelerde de kolaylıkla uygulaması yapılabilir. Amacımız her aile kendi elektriğini kendisinin sağlayabilmesi" ifadelerini kullandı.

"SOLAR KİREMTİLERDEN YÜKSEK ENERJİ ELDE ETMEYİ HEDEFLEDİK"

Solar Kiremitleri üretirken üç temel noktayı hedef aldıklarının altını çizen EDS Kurucusu Christian Bauer da, " İlk önem verdiğimiz nokta estetik. Sonra sistem ve can güvenliğini hep göz önünde bulundurduk. Üçüncü nokta ise, kiremitlerden yüksek enerji elde etmemiz. Biz bu solar kiremitlerle her eve elektrik sağlıyoruz. Her evin bağımsız bir şekilde kendi elektrik ihtiyaçlarını gidermesini hedefliyoruz" dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım294 kez okunmuştur.


ETİKETLER : EDS, Yegane Guliyeva, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

EDS Solar Kiremit ile çatılarınız yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Fatih Reis, Novawood, kolektör, Çatıcılık Mesleki Eğitim Müfredatı, Tonon, Filiz Çakmur, delhiwood, Scania Birim Enjektörlü, İstanbul Ulaşım AŞ, Dünya Klima Lideri Daikin, ErcanŞirketlerTopluluğu, TOBB&DEİK/Türk-Türkmen İş Konseyi, Eser Diamond Hote, Hayatımın Evi Projesi, BOOST, Konforist, The Journey Alters You, FeritMeriçten, Uluslararası Asansör İstanbul fuarı, Cafer Bozkurt, sağlık merkezi, Tuskom, Levent Akgerman, Vista Serisi IP, 5. Bahçeşehir Rotary Kitap Fuarı, bakan, “İstanbul Katı Atık Mutabakatı”, 

İzmirPasaportSahili, B’iota, Robert Shiller,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.