Prysmian Kablo, Yapısal Kablolama Alanındaki Yeni Teknolojileri İle Data Center 2018’de Yoğun İlgi Gördü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Prysmian Kablo, Yapısal Kablolama Alanındaki Yeni Teknolojileri İle Data Center 2018’de Yoğun İlgi Gördü
16 MAYIS 2018, Carsamba 11:54:24
Prysmian Kablo, Yapısal Kablolama  Alanındaki Yeni Teknolojileri İle Data Center 2018’de Yoğun İlgi Gördü
Prysmian Kablo, 8 Mayıs günü, Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği’nin (BASİD) düzenlediği Data Center Türkiye 2018 Konferansı’na katıldı ve yapısal kablolama alanındaki yeni teknolojilerini ve OM5 yeni nesil fiber çözümlerini, konferansa katılan sektör yetkilileriyle paylaşma fırsatı buldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Prysmian Kablo, 8 Mayıs günü, Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği’nin (BASİD) düzenlediği Data Center Türkiye 2018 Konferansı’na katıldı ve yapısal kablolama alanındaki yeni teknolojilerini ve OM5 yeni nesil fiber çözümlerini, konferansa katılan sektör yetkilileriyle paylaşma fırsatı buldu.  

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo’nun Altın Sponsor olarak katılım sağladığı Data Center Türkiye 2018 Konferansı, 08 Mayıs 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent’de düzenlendi. Konferans kapsamında Fiber Optik Kablolamada Global Ürün Müdürü Tayfun Eren, “Yeni Nesil Fiber Çözümleri” başlıklı bir sunum yaptı.

 Sektörün bir araya geldiği ve bu yıl 5. kez düzenlenen Data Center Türkiye 2018 Konferansı’nın ana teması, “Veri Merkezlerinin Geleceği ve Bulut Teknolojilerinde Hibrit Yapılanma” idi. Bu yıl, Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASİD) ve Building Industry Consulting Service Industry (BICSI) iş birliğinde düzenlenen Data Center Türkiye Konferansı’nda, gün boyu, iki ayrı salonda hem ana temayla ilgili olarak teknik konular hem de geleceğin teknolojileri hakkında sunumlar yapıldı. Konferansa, teknoloji altyapısı sunan şirketlerin yöneticileri, bilgi işlem yetkilileri ve akademisyenler, veri merkezi entegratörleri ve yöneticileri, işletme müdürleri, BT yöneticileri, ağ, kablolama ve haberleşme mühendisleri, satınalma yöneticileri, mimarlar ve iş analistleri katıldı. 

Gün sonunda, katılımcılara teşekkür plaketlerinin de sunulduğu Data Center Türkiye 2018 Konferansı kapsamında, Prysmian Kablo Telekom Kabloları Satış Direktörü Ufuk Çolak “Prysmian Kablo, Draka markası ile pazara sunduğu yapısal kablolama ürünleri ve OM5 yeni nesil fiber çözümleri ile sektörde fark yaratıyor. Veri merkezleri, ofisler ve endüstriyel alanlar başta olmak üzere, evlerde de tercih edilen yapısal kablolama sistemi ile her geçen gün daha fazla verinin iletilmesi ihtiyacını karşılamak üzere Prysmian Group tarafından geliştirilen OM5 yeni nesil fiber çözümleri, firmamızın telekom alanında sektöre sunduğu ürünlerin başında geliyor. Günlük hayatta kullandığımız kabloların daha hızlı, daha ince olması ve daha az yer kaplaması üzerine sürdürdüğümüz Ar-Ge çalışmalarımızın bir sonucu olarak geliştirdiğimiz ürünlerin standartlarını global otoriteler ile belirleyerek, kendi tasarımımız olan patentli kabloları ve bilgi birikimimizi sektöre sunuyoruz.” dedi.

“Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu kapsamında ürün ve hizmet sundukları her alanda, çalışan eğitiminden ürün geliştirilmesine kadar her alanda yenilikçi çalışmalar yaptıklarını belirten Prysmian Group Türkiye’nin CEO’su Erkan Aydoğdu ise, “Telekom sektörünün en yeni yeni teknolojilerin konuşulduğu bu konferans, sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ve güncel teknolojiler konusunda bilgi alışverişi yapılabilmesi bakımından önem taşıyor. Draka markalı ürünlerimizle, yapısal kablolama ve data center altyapılarında kullanılan günümüz teknolojisini daha da ileri taşımayı hedefliyoruz” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 268 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Prysmian Kablo, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Prysmian Kablo, Yapısal Kablolama Alanındaki Yeni Teknolojileri İle Data Center 2018’de Yoğun İlgi Gördü
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ASEAN, Alessio Scacaroni, LG PLS, TACSEVYeniKampüsü, Elysium, Euler Hermes Türkiye, Kuzu Effect, Bticino Axolute Monochrome, StuartShiled, Konutkredisi.com.tr, AğaoğluCentralPark, Sbarro, Garanti Bankası Bölge Yönetim Merkezi Binası, Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği, HititÜniversitesi , Parkoteks, İnform, NefBahçelievler, AquaMassage, AvrupaGöz, MemorialHastanesi, HasanRahvalı, Fertaşİnşaat, Süleyman Reyhan, InterContinental Oteller Grubu, Skyland İstanbul Ofis, ‘Sosyal Sorumluluk ve İtibar Yönetimi’, çılgın, 2012 Trendleri, Osnova Development,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.