Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!
16 MAYIS 2018, Carsamba 12:13:16
Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!
Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne büyük bir destek de Büyükyalı İstanbul’dan geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne büyük bir destek de Büyükyalı İstanbul’dan geliyor. Tarihi surların boğaza açıldığı Kazlıçeşme sahilinde yükselen Büyükyalı İstanbul, esnek ve kişiye özel finans modeli olan Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası (BAK) kapsamında 0,69 dan başlayan faiz oranı ile ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Bir deniz semti olarak tasarlanan, kalite anlayışı, konsepti ve yarattığı değerler ile dikkat çeken Büyükyalı İstanbul, kültür sanattan gastronomiye kadar birbirinden farklı özellikleriyle sakinlerine “iyi yaşam” sunmayı hedefliyor. Avrasya Tüneli ile Marmaray’a yakınlığı ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumuyla önümüzdeki 5 yılda yüzde 100’ün üzerinde değer artışı beklenen Kazlıçeşme’de yer alan Büyükyalı, Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası ile birlikte alım kolaylığı ve esnek ödeme seçenekleri sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 316 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Büyükyalı İstanbul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Büyük Kampanyaya Büyükyalı ayrıcalıkları ile BAK’ın!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yat Kulubü, Hydepark Library, BTicinoAxoluteAir, AksaJeneratör, Burj Halife, Ayşe Erkmen, Aslanoba Capital, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Fuarı, Bekir Irak, BartCornelissen, Dumankaya Flex Kurtköy, dolar konut, Karo Seramik, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Çalkan, Ağa Han Mimarlık Ödülü, Ali Osman Öztürk, Kıvanç Memişoğlu, Matrix , İçmeSuyu, Management Plus, DamlaKARTALKANAT, Empera, Ulvi Saran, PolisanYalıtımSigortası, yüzer otopark, VadistanbulPark, Kadir Has Üniversitesi, Kilikya Nehir Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Dow Chemical, Karre Style,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.