DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor
12 Haziran 2018, SALI 14:40:48
DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor
DYO’nun insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; kokusuz, örtücü, sararmaz, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyada ve Türkiye’de çevresel faktörler ve sürdürülebilirliğin önemi giderek artarken, Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO bu alandaki çözümleri ile de farkını ortaya koyuyor. DYO’nun kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dost ürünü Hidrolux; ahşap, metal yüzeyler ve duvarlara su bazlı ortak çözümler sunuyor. 


Sentetik boyaların gösterdiği performansın üzerine eklenen üstün özellikleri ile pek çok avantajı üzerinde taşıyan Hidrolux, su ile silinmeye dayanıklı, örtücü, darbe ve çizimlere karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Akrilik emülsiyon esaslı Hidrolux, uygulandığı yüzeye parlak bir görünüm kazandırırken zamanla sararma yapmadığı için beklentileri bir adım öteye taşıyor.


Ahşap, metal ve duvar yüzeylerde son kat boya olarak kullanılabilen ürün, uygulama sonrasında herhangi bir koku bırakmadığı için boyama sonrasında mekânlarda hayat kaldığı yerden devam ediyor. Hidrolux ile ahşap, metal yüzey ve duvarlar estetik, sağlık ve doğallık ile buluşuyor. 


Hidrolux’u tercih edenler, DYO’nun klasiğe dönüşmüş renklerinin yanı sıra binlerce renk seçeneği sunan DYO Renk Pınarı sayesinde kendi özel renklerini de oluşturabiliyor. Hidrolux ve DYO’nun diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.dyo.com.tr’yi ziyaret edebilir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


369 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYO’nun Hidrolux’u mekânlara estetik, sağlık ve doğallık katıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Güneş Bahçesi, “Yılın Enleri” Ödülleri, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf, Mobilya Fuarı, MarmaraOtoyolProjesi, Globalcv İK , TEMA Mühendislik, Global Menkul Değerler, Form Şirketler Grubu, Cem Sipahi, Enis Behar, SelçukluEvleri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, CSB, balkon, Horizon, Atatürk Hava Limanı, Chef’s Table Mutfak Akademisi, Euler Hermes, Ahmet TURAN, Ceramica Empoli, Dedeman Park Levent, One Tower AVM, 3DAtölyeMimarlık, 6 Belgrad Ormanı, Şükrü Kakillioğlu, Panorama Plus, Abdülaziz dönemi, Kağıthane Ticaret Odası İlköğretim Okulu, Mozaikİnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.