Bu bayram evinizin şıklığı Atlantik Halı’dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Bu bayram evinizin şıklığı Atlantik Halı’dan
10 Temmuz 2018, SALI 14:39:55
Bu bayram evinizin şıklığı Atlantik Halı’dan
Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası Atlantik Halı, tasarladığı yumuşacık halılarla bu belgenin hakkını veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası Atlantik Halı, tasarladığı yumuşacık halılarla bu belgenin hakkını veriyor. Ayrıca Kurban Bayramı’nın geldiği bugünlerde Atlantik Halı, rahatlık ve şıklığıyla öne çıkan Elitra Serisi ile yaşam alanlarınızı renklendirmeye geliyor. 

Türkiye halı sektörünün öncü markalarından Atlantik Halı, birbirinden şık tasarımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kurban Bayramı’nın yaklaştığı bugünlerde Elitra Serisi’nin yumuşaklığıyla evlerinize konuk olan Atlantik Halı, birbirinden güzel renkleriyle misafirlerinizi dekorasyon zevkinize hayran bırakıyor. 

Sık ilmeklerden oluşan Elitra Serisi’ndeki halılar, kullanılan ipin özelliği sayesinde yumuşak dokusuyla herkesin beğenisini kazanıyor. Sırtı yüzde 100 pamuk olan Elitra’nın yüzeyi de yüzde 100 akrilik iplikten oluşuyor ve hav yüksekliği 7 cm olan halılar, inceliği ve yumuşaklığıyla da evlerinize rahatlığı getiriyor. 

Tasarımcısı tarafından soft renkler kullanılarak tasarlanan Elitra Serisi, sergilendiği tüm fuarlarda herkesin hayranlığını kazanarak Atlantik Halı’nın sektördeki gücünü ortaya koyuyor. Şimdi de Kurban Bayramı’nda yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye gelen Elitra Serisi, 960.000 point ilmek ucundan oluşmanın ötesinde Kurban Bayramı’nda evinin şıklığıyla göz almak isteyen herkesi Atlantik Halı mağazalarında bekliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 400 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Atlantik Halı, Elitra Serisi, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bu bayram evinizin şıklığı Atlantik Halı’dan
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Son Grup, Tüketici Dönemi, Bir Ritüel: Hamam, Yapı Zirvesi, Cityscape2015MimarlıkÖdülleri, GROHE Live Center Barcelon, DoğuMarmara, İz evler, EOOS , ne kadarlık birleşme ve satın alma, Kadınlar Günü, AYD Olağan Genel Kurulu, Yalçın Yıldırım, Dünyanın Her Karesinde – Suya Yön Verenler, Paşabahçe Tekel Fabrikası, GWh, tercioğlu, AE Arma–Elektropanç, Cersaie Fuarı, Sistem Alüminyum, Panorama Plus, İbrahimTaşçı, BahçekentCaddeFlora, TÜGİK, İznik Vakfı, Hotelya, Nasser Al Nowais, Isparta İnşaat Mühendisleri Odası, MOSDER, Kula,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.