Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
10 Temmuz 2018, SALI 14:45:55
Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiriyor. Farklı yüzey seçenekleriyle hem iç, hem de bahçe, havuz kenarı gibi dış alanlarda kullanılabilen seri, sıcak ve samimi mekanlar oluşturarak doğallığı hissetmek isteyenleri mutlu ediyor.

Doğadan aldığı ilhamı, trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ormandaki ağaçların zengin dokusunu yaşam alanlarına taşıyor. Ahşap hissini birebir yansıtan seramik karoları, etkileyici renk seçenekleri ile buluşturan Decovita, dört mevsim doğayla iç içe yaşamanın sırrını veriyor.

Ağaçların gövdesindeki çizgilerden ince yarıklara, kesitlerindeki değişkenlikten damarlarındaki güçlü karaktere kadar doğal şekilleri ve kusursuz renk seçeneklerini bir tablo güzelliğiyle yansıtan seri, seramik sanatının en zarif örneklerini sunuyor. Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak kullanılabilen Forest serisi, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana eşsiz uyum sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım409 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Turkmall, EİB, Sinan Tezçakın, RERA, MORGES, Konut Projeleri Aidat Değerleri, Servotel Corporation, Black Pirate, TAEK, Uluslararası Buluş Fuarı, Mehmet Emin Paşa , Martin Ericsson , ConradİstanbulOteli, Coloration 2014, Zhao Gang, Maldiv, Oleg Titov, AntalyaExpoCenter, yılbaşıbuluşması, CTX-C, Erhan Kamışlı, MCD Gençlik Ajansı, ECE Türkiye, Bozankaya, UnileverGlobal, KOBI, Doriva, FED, Robert Klaren, Zanotti,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.