Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar
12 Temmuz 2018, Persembe 10:26:02
Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar
Çevreci ve üstün verimlilikteki R-32’yi ısı pompaları, split ve ticari klimalardan sonra şimdi de merkezi sistemler soğutma gruplarında kullanmaya başlayan Daikin, sektöründe bir ilke daha imza attı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya iklimlendirme devi Daikin, yenilikçi ürünlerini peş peşe tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Daikin'in iklimlendirme sektörüne kazandırdığı ve ozon tabakasına zarar vermeyen devrim niteliğindeki R-32 soğutucu akışkanı, şimdi de Daikin'in merkezi sistemler için geliştirdiği “Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu”nda kullanılıyor.  

Daikin Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu; enerji verimliliği, yüksek performansı ve akıllı teknolojileri ile dikkat çekiyor.  Bulut tabanlı saha platformuyla tam uyumlu olarak çalışan bu yeni seri; uzaktan takip, sistem optimizasyonu ve önleyici bakım ve “akıllı soğutma grubu yönetimi” (Intelligent Chiller Manager) gibi çok sayıda gelişmiş fonksiyona da sahip. R-32 kullanılan bu yeni seri ile merkezi sistemli soğutmalarda tasarruf sağlanırken, çevresel faktör konusunda da en yüksek seviyede koruma sağlanacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım359 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Daikin, Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
YeşilOfis, SerdarUrfalılar, Nanoipekmat, Ertan Yetim, Nurdan Mirza, Vehbi Varlık, AFDD, Johan Selvén, Bursaa Büyükşehir Belediyesi, Ünal Baysal, Ninova Park Yakacık, MarkWeinberger, Narmanlı Han, Serter Karataban, İEKKK, Mehmet Ali Neyzi, Mosaico, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş., Luv, Deceuninck, Trinity House, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri, MürselÖzçelik, Stefan Radstrom, Murat Erenoğlu, Evoline, BR8700 modeli, EasyStone, Akıllışehir, Yunanistan Korfu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.