BOSS4 Gayrimenkul Projelerini Körfez Bölgesi'ne Tanıttı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
BOSS4 Gayrimenkul Projelerini Körfez Bölgesi'ne Tanıttı!
03 MAYIS 2019, Cuma 10:45:10
 BOSS4 Gayrimenkul Projelerini Körfez Bölgesi'ne Tanıttı!
BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek ve kent insanını modern yaşam alanlarıyla tanıştırmak hedefiyle yola çıkan BOSS4 Gayrimenkul, Elan Expo ve Atılım Fuarcılık iş birlikteliği ile 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. BOSS4 Gayrimenkul fuar kapsamında 2019’da anahtar teslimlerini gerçekleştireceği Alya Grandis ile Beylikdüzü’nde inşasına başladığı Alya Onist’i Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı. Şirketin, Alya markalı projeleri yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Fuar boyunca şirket yetkilileri yatırımcılarla birebir görüşmeler yaparak, İstanbul’a davet etti.

IREXPO’yu değerlendiren BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “IREXPO gibi Körfez ülkelerine yönelik düzenlenen fuarlar hem ülkemizin hem de İstanbul’un tanıtımına önemli katkılar sunuyor. Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek ve kent insanını modern yaşam alanlarıyla tanıştırmak hedefiyle hayata geçirdiğimiz projelerimiz Körfez ülkelerindeki yatırımcılar tarafından tam not aldı. Yabancı yatırımcılara doğan gayrimenkul yatırımlarındaki vatandaşlık hakkı Türkiye’deki projelere ilgiyi oldukça artırdı” dedi. 

TÜİK verilerine göre; Türkiye’ye en çok yatırım yapan yabancı yatırımcılar listesinin başında Iraklı yatırımcıların olduğunu belirten Akkuş, “Iraklı yatırımcıların ülkemize olan ilgisi çok yüksek. Gayrimenkul yatırımlarına verilen vatandaşlık hakkı Iraklı vatandaşlara oldukça cazip geliyor. BOSS4 olarak öngörümüz Iraklı yatırımcıların ülkemize olan yatırımlarının uzun bir süre devam edeceği yönünde. Ülkemizi ve projelerimizi Körfez ülkelerindeki yatırımcılara daha iyi anlatabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.    

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1684 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BOSS4 Gayrimenkul, Abdülkadir Akkuş,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

BOSS4 Gayrimenkul Projelerini Körfez Bölgesi'ne Tanıttı! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İlham Aliyev, Gedizler Yapı, Alper Dalkılıç, Deniz Demirtaş, KaşmirYapı, VitoLoveSeat, Mehmet Türe, Tufan Ballı, Tempo Çağrı Merkezi, Köroğlu İnşaat , HalilİbrahimGül, Yeditepe, Yapı ve Yaşam Fuarı, Atapark, ÇanakkaleKöprüsü, Porcelanosa Grup, RadissonBlu, 

ANKA, Eda Tahmaz, çeyrek altın, avaş kapanan klozet kapakları, Living Kitchen 2013 Fuarı, sicil, “Makel’den İste Gerçek Olsun” , Halkbank Genel Müdürü Süleyman ASLAN, Volvo FM11, BASF Yapıştırıcı ve İnşaat Sektörü Dispersiyonları Avrupa Başkanı Christoph Hansen, Batimat Fuarı, Dumankaya Modern Vadi, Alya Grandis,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.