Bahaş Holding, Türkiye'deki nitelikli konut projelerini dünyaya tanıtıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Bahaş Holding, Türkiye'deki nitelikli konut projelerini dünyaya tanıtıyor
03 MAYIS 2019, Cuma 14:53:41
Bahaş Holding, Türkiye'deki nitelikli konut projelerini dünyaya tanıtıyor
Türkiye Gayrimenkul Platformu'ndan 150 milyon dolarlık satış
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaattan sağlığa, turizmden oyuncağa, akaryakıttan yapı malzemelerine kadar çok çeşitli alanlarda faaliyetlerini sürdüren Bahaş Holding, oluşturduğu Türkiye Gayrimenkul Platformu'yla 150 milyon dolarlık işlem hacmi gerçekleştirdi.

Yaklaşık 30 yıldan bu yana inşaat, taahhüt, yapı malzemeleri, sağlık, turizm, tarım-hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, savunma sanayi ve teknoloji alanlarında faaliyetlerini sürdüren Bahaş Holding, kurduğu Türkiye Gayrimenkul Platformu'yla (TGP Invest) yerli ve yabancı konut yatırımcısına hizmet veriyor. 

Ülke ekonomisine katkı sağlama hedefiyle yola çıktıklarını anlatan Bahaş Holding CEO'su Abdüssamet Bahadır, sektör olarak satış konusunda kritik bir dönemden geçildiğine dikkat çekti. Türkiye Gayrimenkul Platformu ve faaliyetleriyle ilgili bilgi veren Bahadır "Gayrimenkul üretiminin yanı sıra satışın da kritik öneme sahip olması nedeniyle böyle bir oluşuma ihtiyaç olduğunu gördük. Bundan dört yıl önce konut alıcısına ve yatırımcılara profesyonel destek vermek amacıyla Türkiye Gayrimenkul Platformu'nu oluşturduk. Uluslararası pazarda faaliyet göstermek ve söz sahibi olmak üzere kurduğumuz bu şirketimiz, portföyünde bulunan çok özel projeleri, bu platform altında sunuyor. Yurt dışında acentelerimiz ve çağrı merkezleri bulunuyor. Şirketimiz yaklaşık 150 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaşmış bulunuyor. Türkiye ve İstanbul’un çeşitli bölgelerinde güvenilir projelerin yetkili satıcısı olarak özel avantajlar ve olanaklar ile portföyü paylaşan TGP Invest, yatırımcısına her zaman maksimum kazanç sağlayan değerler üretiyor" diye konuştu.

Portföyünde bulunan NLogo İstanbul, Sembol İstanbul, GOP Plevne, Meydan Ardıçlı gibi projelerden yaklaşık 1.156 adet dairenin Türkiye ve dünya pazarlarında satış ve pazarlamasını gerçekleştiren Türkiye Gayrimenkul Platformu, Amerika’dan Avrupa’ya Afrika’dan Ortadoğu’ya kadar yaklaşık 29 ülke ve 5 noktada faaliyetlerini yürütüyor. Şirket satışlarının yüzde 87'sini yurtdışı satışlarından elde ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1838 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bahaş Holding,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bahaş Holding, Türkiye'deki nitelikli konut projelerini dünyaya tanıtıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cesa Yapı, MücahitÖzdemir , HekimYapıA.Ş. , Yahya Üzdiyen, Brigitte Weber, Modern-Classic-Avantgarde Serisi, Riskli Bina, Adese, Pila, Yavuz Işık, onarım, Johnson Controls, Bridging Sergisi, BaşyazıcıGrubu, Covo Serisi, GalataportProjesi, Çoruh Nehri, Hessen Gayrimenkul Fuarı, CLIVET, NFN Grup, OndulineAvrasya, IBU, Ekrem Demirtaş, FolkartLife, Elio Alonso Vasquez Miranda, Cemre Ceylan, Evsahibi, Muzaffer Boynudelik, Ramazan Gümüştaş, Greenguard serfitikası ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.