Babacan Holding Ramazan’da Lüks Mobilyalarla Donatılmış, Dayalı Döşeli Ev Sahibi Yapacak! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Babacan Holding Ramazan’da Lüks Mobilyalarla Donatılmış, Dayalı Döşeli Ev Sahibi Yapacak!
08 MAYIS 2019, Carsamba 14:46:11
Babacan Holding Ramazan’da Lüks Mobilyalarla Donatılmış, Dayalı Döşeli Ev Sahibi Yapacak!
Babacan Holding, Ramazan dönemine özel hazırladığı Ramazan Kampanyası ile, projelerine yatırım yapan herkesi, fiyat farkı yansıtmadan, en lüks mobilyalarla döşeli bir ev sahibi yapacak.Ramazan Bayramı'nın sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, satışı süren Babacan Premium ve Babacan Palace projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alanların dairelerini, hayalini kurdukları en lüks mobilyalarla döşeyecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Babacan Holding, Ramazan dönemine özel hazırladığı Ramazan Kampanyası ile, projelerine yatırım yapan herkesi, fiyat farkı yansıtmadan, en lüks mobilyalarla döşeli bir ev sahibi yapacak.Ramazan Bayramı'nın sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, satışı süren Babacan Premium ve Babacan Palace projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alanların dairelerini, hayalini kurdukları en lüks mobilyalarla döşeyecek. Babacan Holding,  Ramazan Kampanyası’nıkendi bünyesinde hazırladığı, 40 aya kadar varan taksitlendirme imkanı sunan finansman modeliyle de destekleyecek.

Babacan Holding, güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandırırken, imzasını taşıyan kampanyalarıyla da yatırımcıları sürprizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Babacan Premium ile Babacan Port Royal projelerindeki tüm daire tiplerinde geçerli olan Ramazan Kampanyası kapsamında, yatırımcılar 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla en lüks mobilyalarla donatılmış dayalı döşeli ev sahibi olacak. Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar sürecek kampanya ile yatırımcılar, 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklükteki dairelerden istediklerini seçebilecek.

Mehmet Babacan: “Yatırımcılarımızı hayalleriyle buluşturacağız”

Kesintisiz olarak hayata geçirdikleri kampanyalar aracılığıyla Babacan Holding ailesini hızla genişlettiklerini vurgulayanBabacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Ramazan Kampanyası hakkında şu bilgileri verdi: "Bayram dâhil tüm Ramazan ayını kapsayacak şekilde, bayram tadında bir kampanya için harekete geçtik. Fiyat farklı ilave etmeden, yatırımcılarımızın dairelerini en lüks mobilyalar kullanarak, baştan sona dayalı döşeli bir şekilde teslim edeceğiz. Mobilyasından perdesine, halısına kadar bir konutta olması gereken tüm eşyalar bizim tarafımızdan temin edilecek. “

Mehmet Babacan: “40 aya kadar taksitlendireceğiz”

Ramazan Kampanyası’nı kendi bünyelerinde sundukları 40 aya kadar varan taksitlendirme imkânı sunan finansman modeliyle de desteklediklerini kaydeden Babacan, “Kampanya süresince projelerden daire satın alan yatırımcılarımız, dairelerini alır almaz oturum aşamasına geçebiliyor. Kampanyamız şu anda teslime yakın ve teslim edilen projelerimiz için geçerli.  Yatırımcılarımız eğer isterlerse kullanılan mobilya, perde ve halı gibi eşyaların renklerinde değişiklik talep edebilecek” dedi.

Babacan Premium:Tatil Köyü Konforunda Yaşam

Tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunulan toplam 1009 konutun yer aldığı Babacan Premium; 5 yıldızlı otel konseptinde, 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Karma proje konseptinde inşa edilen Babacan Premium sanat sokağı , ticari üniteleri ve proje içerisinde yer alan özel okulu ile Premium bir yaşam vaad ediyor.

Yatırımcıların markajında

Bulunduğu lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre mesafede ve ulaşım akslarının kesişme noktasında yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 3263 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, Ramazan Bayramı ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Holding Ramazan’da Lüks Mobilyalarla Donatılmış, Dayalı Döşeli Ev Sahibi Yapacak! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aydıner İnşaat, Maritza İnşaat, Forum Alışveriş Merkezleri, Dr. Y. Müh. Mimar Doğan Hasol, AYD Başkanı Hulusi Belgü, HasanBayhan, AKO, Bahçekent , karayolları, Ijlal Ahmed Alvi, ERAGayrimenkulPrestij, Aşk Şehri Paris, Mivara Luxury Resort&Spa, Çalıştay, Ali Yüksel, Siak A.Ş., SergeFerrari , Diyarbakır OSB, “En İyi İç Dizayn” ve “En İyi Karma Kullanım”ödülü, Seracare Derz Temizleyici, GÜNGİAD, Cemdağ, Kemal Ebiçlioğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbulCaddesi, Ünal Karaca, ConradHilton, Orhan Tan, AnatoliaParkEvleri, Çağdaş Çağlar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.