Yazlık evlere Legrand imzası… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Yazlık evlere Legrand imzası…
14 MAYIS 2019, SALI 10:56:40
Yazlık evlere Legrand imzası…
Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.  Genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlayan renovasyon çalışmalarında, iç kısma gelindiğinde ise dekorasyonun boyutu değişerek işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlerinizin çehresini değiştirerek yıllara meydan okumasını sağlıyor.

Son aylarda yazlık evler hızlı bir renovasyon çalışmasının içine girdi. Yaşam alanlarının dış kısmı kadar içi de bu noktada yenileniyor. Bu noktada Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlere imzasını atıyor. 

Hayatınıza renk katan çözümler

Yeni nesil ürünlerini minimalist bakış açısıyla tasarlayan Legrand, yaşam alanlarındaki estetiğin ismi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları tek bir üründe buluşturan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2457 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, Raventi™, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yazlık evlere Legrand imzası… 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Lidya, MYC Partners, “Mimarlık Mesleğine Katkı” , Ömer Faruk Başaran, Avi Alkaş, ArGeMerkezi, VERİMDER, Kalibel, Oyak, VIIIVRF, VitrA Tasarım Ekibi, Evviva Gümüş City, Abdülkadir Aksu, Yer Altı Müzesi , E7 Holding, Bostancı İstanbul, Betonİzmir2018Fuarı, DESKİ, YavuzEnerji, ACO Qmax, Ortaköy, Sultan Abdülhamit, Dual Flow Hava Sirkülasyon, DemirbaşYapı, Braas Güneş Enerji SistemleriCNR EXPO, Tuncer Çakmalı, Rahşan Tan, Garant Holding, Mustafa Çağan, devlet,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.