Yazlık evlere Legrand imzası… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Yazlık evlere Legrand imzası…
14 MAYIS 2019, SALI 10:56:40
Yazlık evlere Legrand imzası…
Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.  Genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlayan renovasyon çalışmalarında, iç kısma gelindiğinde ise dekorasyonun boyutu değişerek işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlerinizin çehresini değiştirerek yıllara meydan okumasını sağlıyor.

Son aylarda yazlık evler hızlı bir renovasyon çalışmasının içine girdi. Yaşam alanlarının dış kısmı kadar içi de bu noktada yenileniyor. Bu noktada Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlere imzasını atıyor. 

Hayatınıza renk katan çözümler

Yeni nesil ürünlerini minimalist bakış açısıyla tasarlayan Legrand, yaşam alanlarındaki estetiğin ismi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları tek bir üründe buluşturan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


613 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, Raventi™, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yazlık evlere Legrand imzası… 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sedeko Mimarlık, GOLDLINE COLLECTION, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş , ON!Track, Nar Bağdatlıyan Otel, GüzelGroup, 3M™ DI-NOC™, Ağaoğlu Genel Müdürü Hasan Rahvalı, Cam Mozaik, Erde Grubu, Eroğlu Ekşinar Konakları, Öğretim Üyesi Tayfun Çalkavur, Alkaş grup, MVK Yapı, AVGİD, Murat Kara, SchneiderElektrik, Biblos, Command™ Cırt Cırt Bant, İDO, Thierry Guibert , NOA grubu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlı, MYCPartners, Rixos Premium Tekirova, Çukurova Bölgesel Havaalanı, Koray Özgül, NurullahErcan, CONDUCTOR, 6 Belgrad Ormanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.