Duravit, XSquare mobilya serisiyle 2019 Red Dot Ödülü'nü kazandı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Duravit, XSquare mobilya serisiyle 2019 Red Dot Ödülü'nü kazandı
14 MAYIS 2019, SALI 10:59:33
Duravit, XSquare mobilya serisiyle 2019 Red Dot Ödülü'nü kazandı
XSquare mobilya programının bir başka gururu – Duravit, 2019 Red Dot Ödülü’nü kazandı
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Duravit’in, daha önce 2019 iF Tasarım Ödülü’nü de kazanan XSquare serisi, dünyaca ünlü Red Dot Ödülleri’nin jürisi tarafından da onurlandırıldı. Bu çağdaş ve şık mobilya serisi Kurt Merki Jr. ile birlikte tasarlandı ve çarpıcı ve kendine özgü bir tasarıma sahip. Çeşitli malzemelerin bir arada kullanımı, programa eşsiz görünümünü kazandırıyor. Dolapların ve dolaplı lavaboların üstün kalitedeki yüzeyleri, seriye çağdaş şıklığını kazandıran göz alıcı bir tasarım unsuru olarak çeyrek daire biçimli krom profillerle çevreleniyor.

Bu bütüncül yaklaşım, XSquare aynasının yanlarında yer alan şık krom profillerle devam ediyor. Aynalarda, entegre ısıtma ve kademeli ışık rengi ayarı gibi, kullanıcıya kolaylık sağlayan pek çok özellik bulunuyor. Sarı ışık hoş bir ambiyans yaratırken, beyaz ışık da kişisel bakım sırasında gereken ortamı sağlıyor. İstenen ışık rengi ve yoğunluğu, hafıza fonksiyonu sayesinde kolayca belirlenebiliyor.

XSquare pek çok kombinasyon seçeneğini mümkün kılarken, mevcut serilerden DuraSquare, Vero Air, Me by Starck ve P3 Comforts lavabo serileriyle mükemmel uyum sağlıyor. Dekor, mat lake, saten mat ve parlak lake 28 mobilya kaplaması, bireysel tasarım tercihleri açısından sayısız seçenek sunuyor. Kulpsuz, bas-aç teknolojili dolap kapakları ise bu şık tasarımı tamamlayan bir dokunuş teşkil ederken, kapakların akıcı bir şekilde kapanmasıyla ek konfor sağlıyor.

Red Dot “Ürün Tasarımı” Ödülü, her yılın en iyi ürünlerine veriliyor. “İyi tasarım ve inovasyonun peşinde” sloganından yola çıkan, yaklaşık 40 kişilik jüri, her bir ürünün orijinalliğini değerlendiriyor. Uluslararası uzmanların değerlendirdiği kriterler arasında, tasarım kalitesinin yanında inovasyon düzeyi ve ürünün işlevselliği de yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 671 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Duravit, XSquare, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duravit, XSquare mobilya serisiyle 2019 Red Dot Ödülü'nü kazandı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEMAGrup, Hitit Seramik, Ahmet Tevfik Durmaz, Odd Roar Olsen, Tüketici Aydınlatması Araştırması, TMMOB İçmimarlar Odası, GelişenBölgelerZirvesi, İsmail Ünal, F Product , Artaş Grup, Flower Show, Nesrin Yardımcı Tiryakioğlu, BTK, Ev Değiştiren Mortgage, Noyan Gençoğlu, VitaControl, Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren, Karşıyaka Yalı, SJB , Bektaş Mimarlık, Manisa, UNDP, E-ticaret 2013, BaşarKarcıoğlu, DPX³ 250 , Sergi Köşkü, Onursal AŞ, Green Valley, Catoni Deniz İşleri A, Doç. Dr. Kahraman Güçlü Köprülü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.