Next Level Çayyolu’nda 120 Ay ‘0’ Faiz Fırsatı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Next Level Çayyolu’nda 120 Ay ‘0’ Faiz Fırsatı
14 MAYIS 2019, SALI 11:04:37
 Next Level Çayyolu’nda 120 Ay ‘0’ Faiz Fırsatı
Türkiye’nin yenilikçi gayrimenkul şirketi Pasifik’in Ankara’nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu’nun ikinci kulesi özel bir kampanyayla satışa çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin yenilikçi gayrimenkul şirketi Pasifik’in Ankara’nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu’nun ikinci kulesi özel bir kampanyayla satışa çıkıyor. Her detayı titizlikle tasarlanan ve bu titizliği malzeme seçimlerine de yansıtan Next Level Çayyolu’nun satışa çıkan yeni etabından ev sahibi olmak isteyenler 120 ay vade ve ‘0’ faiz fırsatı ile yeni evlerine kavuşacak. Kampanya çerçevesinde satışa çıkan 4+1 dairelerde yüzde 10 peşinat ve 4 bin 310 liradan başlayan taksit avantajının yanı sıra erken kapatmada yüzde 25’e varan indirim uygulanacak. 

Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun talep üzerine hayata geçirilen Next Level Çayyolu, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yer alıyor. Villa, loft, teras bahçeli ve buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra penthouse seçenekleriyle doğayla iç içe yaşam konsepti sunan Next Level Çayyolu, toplam 429 konutta 3+1’den, 7,5+2’ye kadar 92 farklı daire tipiyle dikkat çekiyor. 

Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago adı verilen üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor.

Next Level Çayyolu yeni lezzetlerin keşfedileceği yemek okulu, standart ölçülere sahip kapalı basketbol sahası, squash salonu, açık - kapalı yüzme havuzları ve 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla Haziran ayı sonunda başlayacak olan teslimlerle birlikte sahiplerini bekliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 827 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Next Level Çayyolu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Next Level Çayyolu’nda 120 Ay ‘0’ Faiz Fırsatı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Stratejik Planı, BoytorunArchitects, Cellini OGAWA, Vatan Bilgisayar, Fatih Erdoğan, Türkiye Deprem VakfıDeprem Komtesi, Akar Ltd, İnşaat Burada Dergisi, MarsLogistics, Kocaeli Sanayi Odası, Pakpen Şirketler Grubu, Esra Kaya, SerdarHüseyinYıldırım, Kiravergisi, Eqona Pratik , OVA Studio, Hasmetal, MESAHolding, “Sorumluluk Sigortası”, Eser Ersoy, Türk İnşaat Malzemesi Üreticileri, çevre dostu, Republika Academic Aparts Ortaköy, Yenilenebilir Enerji Kanunu, Ege Group, Tümay Köse, Rönesans Yatırım Grubu, Yeşil Ofisler, Ege Yapı, Tümexpo,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.