Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
14 MAYIS 2019, SALI 11:18:07
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
Geçtiğimiz yıllarda geliştirilen Buderus Logamatic TC100 akıllı oda kumandası, Buderus uzmanlığıyla yenilendi ve gelişmiş versiyonu kullanıcılara sunuldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe uzman çözümleriyle dikkat çeken Buderus, yenilenen akıllı oda kumandası Logamatic TC100’ü kullanıcılara sundu. Gelişmiş özelliklere sahip akıllı oda kumandası kullanım kolaylığı ve sağladığı enerji verimliliği ile ön plana çıkıyor. Duvar tipi yoğuşmalı kombiler için özel olarak tasarlanan Buderus Logamatic TC100, kolay kurulum imkanı ve App Store ile Google Play’den indirilebilen MyMode mobil uygulamasıyla hızlı bağlantı sağlıyor.

Kurulumu yapılan oda kumandası ısıtma sistemleriyle “iletişim kurarak” etkileşime geçiyor ve entegre algılama sensörü ile kullanıcı yaklaştığında dokunmatik ekran otomatik olarak açılıyor. Akıllı kontrol mekanizmaları sayesinde oda sıcaklığı ve sıcak kullanım suyu işletimi kolayca ayarlanabiliyor. TC100 akıllı oda kumandası “evde/dışarda” veya “otomatik/manuel” gibi birçok farklı moda uyarlanabiliyor. Manuel oda sıcaklık kontrolü dışında akıllı oda kumandası, dışardaki sıcaklığı otomatik olarak tespit ederek ısıtma sıcaklığını kendi kendine ayarlayabiliyor. Dış hava sıcaklık sensörü bulunmayan durumlarda ise hava bilgisine internet üzerinden erişerek yüksek verimli ısıtma sağlıyor ve kullanıcıların enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı oluyor. Enerji verimliliği takibi için akıllı telefon uygulamasıyla kullanıcının ısıtma alışkanlıkları kaydedilerek; bağıl nem, günlük enerji tüketimi ve enerji maliyetleri görüntülenebiliyor.

Logamatic TC100’ün akıllı termostatik vanaları sayesinde odaların kullanım şekli ve ihtiyacına bağlı olarak her odaya göre farklı ayarlanan sıcaklık seviyesi, önemli ölçüde enerji verimliliği sağlıyor. Ayrıca Geo-fencing (Coğrafi konum belirleme) özelliği sayesinde kullanıcının muhtemel eve varış saati GPS tarafından tespit edilerek ısıtma sistemi doğru zamanda çalışmaya başlıyor ve bu özellik ile kullanıcılar %21 oranında tasarruf sağlayabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 520 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Buderus Logamatic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ankara - Özçelik-İmaj-Tanortaklığı, Sensormatic, Hayri Bali, Skyland İstanbul Ofis, Murahhas Azası Dr. İbrahim Bodur, Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi, TaHoma® Akıllı Ev Sistemi, Makro Market, Star Rafineri Projesi, Pakdoor, LoftKoleksiyonu , YEM, CL 4310 ve CL 4320 modelleri, Sem Plastik, Çallıoğlu, Projebeyaz Danışmanlık, YeşilBinalarveÖtesiKonferansı, SilikonVadisi, NuriBulut, Origitile koleksiyonu, Mehmet Baykan, İstanbul Resim ve Heykel Müzesi’, ZOW İstanbul 2014, Shift+ banyo mobilyaları, Atmaca Şirketler Grubu, KTO, LUMUNER, Ulusal Mimari Fikir Yarışması, Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı, VaditepeGölevleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.