Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
14 MAYIS 2019, SALI 11:18:07
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
Geçtiğimiz yıllarda geliştirilen Buderus Logamatic TC100 akıllı oda kumandası, Buderus uzmanlığıyla yenilendi ve gelişmiş versiyonu kullanıcılara sunuldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe uzman çözümleriyle dikkat çeken Buderus, yenilenen akıllı oda kumandası Logamatic TC100’ü kullanıcılara sundu. Gelişmiş özelliklere sahip akıllı oda kumandası kullanım kolaylığı ve sağladığı enerji verimliliği ile ön plana çıkıyor. Duvar tipi yoğuşmalı kombiler için özel olarak tasarlanan Buderus Logamatic TC100, kolay kurulum imkanı ve App Store ile Google Play’den indirilebilen MyMode mobil uygulamasıyla hızlı bağlantı sağlıyor.

Kurulumu yapılan oda kumandası ısıtma sistemleriyle “iletişim kurarak” etkileşime geçiyor ve entegre algılama sensörü ile kullanıcı yaklaştığında dokunmatik ekran otomatik olarak açılıyor. Akıllı kontrol mekanizmaları sayesinde oda sıcaklığı ve sıcak kullanım suyu işletimi kolayca ayarlanabiliyor. TC100 akıllı oda kumandası “evde/dışarda” veya “otomatik/manuel” gibi birçok farklı moda uyarlanabiliyor. Manuel oda sıcaklık kontrolü dışında akıllı oda kumandası, dışardaki sıcaklığı otomatik olarak tespit ederek ısıtma sıcaklığını kendi kendine ayarlayabiliyor. Dış hava sıcaklık sensörü bulunmayan durumlarda ise hava bilgisine internet üzerinden erişerek yüksek verimli ısıtma sağlıyor ve kullanıcıların enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı oluyor. Enerji verimliliği takibi için akıllı telefon uygulamasıyla kullanıcının ısıtma alışkanlıkları kaydedilerek; bağıl nem, günlük enerji tüketimi ve enerji maliyetleri görüntülenebiliyor.

Logamatic TC100’ün akıllı termostatik vanaları sayesinde odaların kullanım şekli ve ihtiyacına bağlı olarak her odaya göre farklı ayarlanan sıcaklık seviyesi, önemli ölçüde enerji verimliliği sağlıyor. Ayrıca Geo-fencing (Coğrafi konum belirleme) özelliği sayesinde kullanıcının muhtemel eve varış saati GPS tarafından tespit edilerek ısıtma sistemi doğru zamanda çalışmaya başlıyor ve bu özellik ile kullanıcılar %21 oranında tasarruf sağlayabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 928 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Buderus Logamatic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi! 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çatı, Çalıştay, Yunus Emre Termik Santrali, YazlıkEvler, flexobit, Refahiye, Trakya Gastronomi Festivali, Rönesans Holding, Ahmet Ender Erol, KentPlus Centrium Tower, KadirTopbaş, Ata Grubu, Kağıthane Ticaret Odası İlköğretim Okulu, Haute Couture, MARKA Rezidans, İdealist GYO, Choice Hotels, Bülent Özgümüş, Şarık Tara, MimarlarOdası, Scheider Electric, canlı renkler, HekimYapıA.Ş. , ZeynepBodurOkyay, Cellini Gym Fit, İstanbul-Ankara, 2014 Emlak Endeksi, Divan Residence at G Tower, Özgür Çeker, Metrobüs,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.