Schneider Electric'ten yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Schneider Electric'ten yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağı
15 MAYIS 2019, Carsamba 12:40:38
Schneider Electric'ten  yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağı
Schneider Electric, yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığına sahip yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağını portföyüne ekledi
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

•Schneider Electric, optimum ayak iziyle yüksek enerji verimliliği sağlayan Easy UPS 3 serisine Easy UPS 3M'i ekledi.

•3 fazlı Easy UPS serisinin bu yeni üyesi, uygun maliyetle yüksek teknik özellikler ve ECO enerji tasarrufu modunda %99'a kadar verimlilik sağlıyor.

•Easy UPS 3M, ayrıca kolay kurulum, kullanım ve servis özelliklerine sahip.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 60 kVA - 100 kVA (400V) aralığında bir Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) olan Easy UPS 3M’i, 3 Fazlı UPS ürün ailesine eklediğini duyurdu. Birçok ülkede aynı anda pazara sunulan Easy UPS 3M kullanıcılarına kurulum, kullanım ve servis kolaylığı sağlıyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde iş sürekliliğini mümkün kılan Easy UPS 3M, veri merkezleri ve endüstriyel ortamlar için de son derece uygun.

Az alan kaplayacak ve gelişmiş ürün özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanan Easy UPS 3M, kritik ekipmanları güç kesintisi, dalgalanma ve ani artışlardan kaynaklanan hasarlara karşı koruyor. Bu cihaz ilk yatırım maliyetlerinde tasarruf sağlarken ECO enerji tasarrufu modunda %99'a kadar verimliliği mümkün kılıyor. Easy UPS 3M ile birlikte sağlanan çalıştırma hizmeti sayesinde kullanıcılar, aynı zamanda ürün ile en iyi performans, güvenilirlik, güvenlik ve rahatlığı deneyimliyor. Aynı zamanda doğru ve güvenli bir şekilde yapılandırıldığından emin oluyorlar. Bu yeni nesil ürünü değerlendiren Schneider Electric 3 Fazlı Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Christopher Thompson; “Küçük ve orta ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve üretim tesisleri için son derece uygun olan bu yeni 3 fazlı ürün ile Schneider Electric, birçok sektörde müşteri ihtiyaçlarını ve iş ortaklarının gereksinimlerini daha iyi karşılayabilmektedir. Easy UPS 3M, güç kullanılabilirliği, güvenilirlik, yönetilebilirlik, kalite ve kolaylık sağlayan bir ürüne yönelik olarak pazarda giderek artan bir ihtiyacı karşılamaktadır” şeklinde konuştu.

Easy UPS 3M, geniş giriş gerilimi aralığı ve güçlü aşırı yük korumasısının, kompakt bir tasarım ile birleştirildiği dayanıklı bir cihaz. Schneider Electric’in zorlu standart prosedürlerine uygun şekilde tasarlanmış ve test edilmiş olan UPS kolay kurulum özelliğine sahip. Ayrıca kolay yapılandırma ve izleme için sezgisel bir ekran ara yüzü ile çalışıyor. Bunun yanı sıra müşteriler, opsiyonel ağ yönetimi kartı ile Schneider Electric'in EcoStruxure IT bulut tabanlı yazılım paketini kullanarak UPS'in durumunu uzaktan izleyebiliyor ve yönetebiliyorlar.

Schneider Electric’in güçlü yerel servis uzmanı kaynaklarına sahip global servis ağı, Easy UPS 3M yaşam döngüsünün tamamında müşteriler için eksiksiz hizmetler sunuyor.

Kolay kurulum, kullanım ve servis, Easy UPS 3M:

•Harici kesici kabinine ihtiyaç duyulmadan dahili giriş/çıkış/bypass kesici ile kolay tasarım yapılandırması sağlar. Kolayca servis yapılabilir ve servis ve dahili UPS kullanım döngüsü yönetimi için önden/üstten erişim sağlar.

•Koruyucu kaplamalı baskı devre kartları, değiştirilebilir toz filtresi, 40C dereceye kadar çalışma sıcaklığı ve aşırı yük koruması ile zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlar. Bütün bu özellikler Easy UPS 3M'i iş sürekliliği açısından güvenilir bir çözüm haline getiriyor.

•Basit kullanım özelliklerine sahip sistemi ve sermaye yatırımında sunduğu tasarruf ile ilk yatırım maliyetlerinin ön plana çıktığı işler için idealdir.

•Easy UPS 3M, EcoStruxure IT’nin bulut tabanlı şirket içi yazılım paketleriyle kolay izleme ve yönetimi mümkün kılar.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1025 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Schneider Electric, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Schneider Electric'ten yeni Easy UPS 3M’i kesintisiz güç kaynağı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEDveAydınlatmaFuarı, Çedaş, R.1, Ahmet Ümit Danışman, Adnan Dalgakıran, Ahmet Yılmaz, International Air Conditioning, Cemal Hoşgül, Sif , Google House İstanbul, Uluslararası Seramik, ISO 20000, IWES 2011, Ahmet Kurşunlu, UluslararasıİçMimarlıkKonferansı, Ali İhsan Su, Doriva, Hayrettin Çelik, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., DOMOTEXTurkey, Onur Çimento Yapı, CECED, Uğur Mumcu Sahnesi, Ateksis, Mahall Bomonti İzmir, MEP, Uzunal Tau Yapı, Datagate, Özgürlük gemisi, Homoud Rashed Al-Sabah,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.