İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile Anlaştı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile Anlaştı
10 Haziran 2019, Pazartesi 15:43:52
İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile Anlaştı
Farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup, Ege Perla’nın stratejik iletişim danışmanlığının yanı sıra dijital ve sosyal medya platformları da dahil olmak üzere tüm kreatif çalışmalarını yürütecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İzmir’in gelişen ve yükselen bölgesi Bayraklı’nın yeni bir cazibe merkezi olan Ege Perla, Körfez manzarası ve özgün mimarisiyle keyifli alışverişin kapılarını aralıyor.

Alışveriş, yaşam, kültür-sanat, moda ve gurme lezzetlerini aynı çatı altında toplayan İş GYO projesi Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi; bünyesinde bulundurduğu AVM, ofis ve konut fonksiyonlarıyla İzmir’in ilk karma projesi olarak ön plana çıkıyor. Yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanırken 26.000 metrekare kiralanabilir alanı, farklı peyzaj, mimari ve teknolojik özellikleriyle İzmir’e yepyeni bir yaşam deneyimi getirmeyi hedefliyor.

Ege Perla bir yandan Toy İzmir Ege Perla Sahnesi ile İzmir’in kültür sanat yolculuğuna öncülük ederken, diğer yandan ise İzmirlilere Big Chefs, Sir Winston ve eşsiz İtalyan lezzetlerini İzmir’e taşıyan Murano’s ile de zengin mutfak çeşitliliği sunuyor. Ege Perla ayrıca Macfit, Cinens Sinemaları, Hayal Kahvesi, İzmir’de ilk kez açılan Vakko Patisserie, Lego, Tırtıl Kids, B&G Store gibi markaları da İzmirliler ile buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1445 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ege Perla, İş GYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İş GYO Projesi Ege Perla Salt İletişim Grup ile Anlaştı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Özge Ulusoy, AşçıoğluGrubu, Marsan Marmara Holding, Wornwood , MVKYapı, Ondus® Digital, Atmaca Gayrimenkul, Peter Loescher, M.Tevfik Göksu, Davos, Artefakt Tasarım Stüdyosu, MalatyaİnönüÜniversitesi , DLP-S, GETürkiye, İKDD, Geberit HDPE , Hemer, ISVEA, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , i İstanbul Ulaşım A.Ş, tren yolu, MASTER LEDlamba, Zile, Evora İstanbul, Kömürspor, Göztepe, ColorIsvea, TSM Global, AŞK, Babalar Günü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.