Cazgır A.Ş. alt bayileri Termo Teknik desteğinde Roma ve Venedik’i gezdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Cazgır A.Ş. alt bayileri Termo Teknik desteğinde Roma ve Venedik’i gezdi
11 Haziran 2019, SALI 11:55:35
Cazgır A.Ş. alt bayileri Termo Teknik desteğinde Roma ve Venedik’i gezdi
Termo Teknik’in Karadeniz Bölge Bayi Cazgır A.Ş, bayilerini İtalya’nın ve dünyanın en önemli turizm rotaları arasında yer alan, tarihi ve mimari açıdan eşsiz güzelliklere sahip Roma ve Venedik’e götürdü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren Termo Teknik Bölge Bayi Cazgır A.Ş, müşterilerini  dünyanın en  gözde kentleri arasında yer alan Roma ve Venedik’te ağırladı. Termo Teknik desteğinde gerçekleşen gezide iki kenti keşfederek bir hayali gerçekleştiren konuklar, tarihi ve mimari açıdan eşsiz birer  değer olan mekanları ziyaret etme, eserleri görme ve inceleme olanağı yakaladı. 

Katılımcılar, gezinin  ilk 2 günü muhteşem  Roma Kenti’ni tanıma fırsatı buldu. Katolik Dünyası’nın merkezi Vatikan, Vatikan Müzesi, Navona Meydanı, İspanyol merdivenleri, Phanteon, Kolezyum gibi Roma’nın tarihsel kimliğini oluşturan  yerleri ziyaret eden konuklar aynı zamanda, göz alıcı anıtları, paha biçilmez mimari eserleri inceledi ve her zaman cıvıl cıvıl olan meydanlarda dolaşarak,  lezzetli İtalyan yemeklerini tattı. 

Roma’nın ardından “sanat ve kültürün başkenti” olarak anılan Venedik’e geçen katılımcılar, 400’ü aşkın köprü ile biri birine bağlanmış 120 adadan oluşan bu eşsiz kenti tanıdı.  Venedik’in simgesi haline gelmiş “Gondol Turu”na çıkan ve en az kent kadar ünlü San Marco Meydanı ile büyük San Marco Bazilikası’nı gezen seçkin Cazgır A.Ş. müşterileri, kentin daracık tarihi sokaklarını adımlayarak Çan Kulesi, Saat Kulesi, Dükler Sarayı ve Ponte di Sospiri gibi tarihi yapıları keşfetti. Nefes kesen mimari eserleri ve  manzaraları hafızalarına, yemeklerin tadını damaklarına, kahkaha dolu dakikaları ve dostlukları ise kalplerine işleyen konuklar bir sonraki gezide buluşmak üzere sözleştiler. 

Katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü Selim Kabiloğlu ise Cazgır A.Ş.’nin Karadeniz’de son derece başarılı çalışmalar yaptığını hatırlarak şunları söyledi:  “Karadeniz Bölge Bayimiz Cazgır A.Ş’nin seyahat kampanyasına katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  Sürdürülebilir olarak sağlıklı büyüme hedefine sahip olan Termo Teknik, ürünlerini dünya kalite ve standartlarına uygun olarak üretmeye devam ederken, bir yandan da tüketiciye sağladığı kullanım kolaylıklarını arttırıyor, bayileri ile kurduğu güven ilişkisini geliştiriyor. Ürünlerimize duyulan güveni ve bayilerimiz ile kurduğumuz samimiyete dayalı açık iletişimi güvenli ve sağlam büyümenin temel taşı olarak görüyoruz.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


675 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Termo Teknik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cazgır A.Ş. alt bayileri Termo Teknik desteğinde Roma ve Venedik’i gezdi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CüneytUygun, Baraj, TavitKöletavitoğlu, pobpa, Kojenerasyon, Tolga Kayalar, ZorluEnerjiGrubu, Patrick Bellew, Kırklareli Belediyesi, TurcasPetrol, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Kağıthane Ticaret Odası İlköğretim Okulu, Melrose, Alaköprü Barajı, EsraTokel, Novada, Alper İnşaat, Tunç Merey, Murat Ersoy, Demir Grup, ELİ- DAŞ, Tatlıses Çiğköfte, IC Yatırım Holding, MIPIM, Lovewave, HydroFresh Çekmecesi, İFM, "Yaşayan Estetik Şehirler" , KılıçoğluKiremit, SİMEP,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.