Kale Alarm’ın ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ İkinci Kez Ödüllendirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Kale Alarm’ın ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ İkinci Kez Ödüllendirildi
11 Haziran 2019, SALI 12:11:40
Kale Alarm’ın ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ İkinci Kez Ödüllendirildi
Türkiye’de güvenliğin kalesi Kale Alarm, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ALFA Awards’ta, Güvenlik Sistemleri kategorisinde halk jürisi tarafından birinci seçildi. Mükemmel müşteri deneyimi yolculuğunu ara vermeden sürdüren Kale Alarm, üst üste ikinci kez aynı ödüle layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kilitten çelik kapıya,  çelik kasadan elektronik güvenlik sistemlerine kadar tüm güvenlik çözümlerini bir arada sunan Türkiye’nin “tek entegre güvenlik” şirketi Kale Endüstri Holding bünyesindeki Kale Alarm, başarısını ödüllerle tescillemeyi sürdürüyor. 

Kale Alarm, son olarak sadece mükemmel müşteri deneyimi sağlayan markaların ödüllendirildiği ve Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ALFA Awards’ta, halk jürisi tarafından verilen oylarla “Güvenlik Sistemleri” kategorisinde birinci seçildi. Törende, Kale Alarm adına ödülü Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Eşref Duman aldı. 

Melih İke: “Tüketicilerimizle aramızda güven ilişkisi var”

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulanan Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke; Kale Endüstri Holding’in​ Türkiye güvenlik sektöründe 66 yıldır özellikle kilit ve çelik kapıda tartışmasız lider olduğunu belirterek, Kale Alarm’ın da pazarın etkin ve güçlü oyuncusu olmayı hedeflediğini söyledi. Sürekli mükemmel müşteri deneyimi yaratma ve yaşam alanlarının güvenliğini sağlama misyonuyla çalıştıklarını dile getiren İke, “Kale Endüstri Holding, 66 yıllık deneyimini aktardığı elektronik güvenlik alanındaki iddiasını aldığı bu ödülle bir kez daha kanıtladı. Geçen yıl da kazandığımız bu ödül sayesinde, tüketicilerimizle kurduğumuz güven ilişkisinin daha da güçlendiğini görmek bizi çok mutlu etti. Mükemmel müşteri deneyimi yaratma yolculuğunda emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım550 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kale Alarm,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Alarm’ın ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ İkinci Kez Ödüllendirildi 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erdal Karamercan, Rijswijk , Emiglia Romagna, Güneş Enerjisi Redresörünün Kullanım Ömrü, Kimya sektörü, Tarım, Çetaş Otomotiv Orhanlı tesisleri, Hakan Göl, Legrand Celest, LÖSEV, ted koleji, Montan Teknik Üniversitesi, Gülşah Alkoçlar, Hasan Sever İnşaat, Starspot, Rönesans Gayrimenkul, Mehmet Şimşek, MardanPalace, Dr. Can Fuat Gürlesel, DEİK, 10 Karaköy, NetworksGrup, Standard Profil Merkez Ofisi , Ege Vitrifiye, Kale Mantolama, JBIC, 5 minare, Ozan Yapı , Mücella Yapıcı, Galatasaray,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.