Çeşme’de yenilenen Kale mağazası geniş bir bölgeye hitap ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
Çeşme’de yenilenen Kale mağazası geniş bir bölgeye hitap ediyor
10 Temmuz 2019, Carsamba 11:20:43
Çeşme’de yenilenen Kale mağazası geniş bir bölgeye hitap ediyor
Türkiye seramik sektörünün lider kuruluşu Kaleseramik, Çeşme’de yenilenen Kale mağazasının açılışını yaptı. Kaleseramik’in, İzmir Serbest Mimarlar Derneği ile birlikte düzenlediği açılışa çok sayıda davetli katıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kaleseramik’in yeni mağazacılık konseptiyle yenileyerek hayata geçirdiği Çeşme mağazası yaz partisiyle açıldı. Açılışa Kaleseramik Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay, Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap, İzmir SMD Başkanı Hüseyin Egeli, mimarlar Celal Abdi Güzer, Dürrin Süer, Metin Kılıç, Jülide Tutan, Şükrü Kocagöz, Salih Seymen’in yanı sıra İzmir ve Çeşme iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

"Ürünlerimizi en uyumlu şekilde tek alanda sunuyoruz"

Kaleseramik olarak ürettikleri her ürünle giderek daha hızlı akan hayatı tüketiciler için kolaylaştırma ve tüketicilerin yaşam kalitesini artırma hedefiyle yola çıktıklarını belirten Kaleseramik Genel Müdür Yardımcısı Barış Orbay, "Artık, ürünleri en uyumlu şekilde, fazla aramaya gerek kalmadan, tek bir alanda ve birbirini tamamlar şekilde kullanıcılara sunmak en az ürüne hayat vermek kadar önemli hale geldi. Bu doğrultuda Kaleseramik olarak, yepyeni bir mağazacılık anlayışı ile perakende sistemimizi yeniden düzenleyerek, 360 derece hizmet sunuyoruz'' dedi.

Kaleseramik'in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Çeşme mağazasında; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Edilcuoghi ve Edilgres’in yanı sıra Kalekim ürünleri tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 388 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kaleseramik, Çeşme, Kale, Barış Orbay, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çeşme’de yenilenen Kale mağazası geniş bir bölgeye hitap ediyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Finansal Analiz ve Raporlama Müdürü, İGD, (Massachusetts Institute of Technology), TORIUM, Oto World, Tamer Özyurt, Anıtlar Kurulu, Torbalı OSB, TırsanTrailer, Mehmet Ergün Turan, Ilgınİnşaat, Apollon, İzocamflex, Sapphire Tower, Halk GYO, Volvo Group, TIME dergisi , WorkshopDekorasyon, American Rag Cie, MuratYıldırım, AbdullahKırkıncıoğlu, Antepe , Polat Holding, GYooInspiredbyStarck, R.1 modeli, Botanik PArk, ABB Elektrik, Genelge, Arthur Th.H.van Dijk MA, BT,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.