GROHE Blue Pure: Musluktan güvenli ve lezzetli su için entegre filtreler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
GROHE Blue Pure: Musluktan güvenli ve lezzetli su için entegre filtreler
11 Temmuz 2019, Persembe 11:49:13
GROHE Blue Pure: Musluktan güvenli ve lezzetli su için entegre filtreler
GROHE’nin , saf ve lezzetli içme suyu için geliştirdiği GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, dünyanın dört bir yanındaki farklı su kaliteleri için farklı filtre seçenekleri ve mutfakta lezzet, konfor ve güvenliği bir araya getiren üç tasarım serisiyle sunuldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Su, hayati bir kaynak. Ancak bazı ülkelerde musluktan gelen suyun kalitesinin yetersiz olması nedeniyle içilmesi mümkün olmuyor. Kahve, çay veya bebek maması hazırlamak, susuzluğu giderecek bir bardak su içmek için musluk suyunun yerine sıklıkla şişe suyu kullanılıyor. Dünyanın dört bir yanında suyun doğrudan musluktan güvenle ve tüm lezzetiyle tüketilebilmesini sağlayan yeni GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, işte su kullanımındaki bu zorluğu değiştiriyor.

Tüm Gereksinimler için Yüksek Performanslı Filtre Teknolojili GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure filtreli bataryalarda, BWT markalı en son filtre teknolojisi bulunuyor. İki farklı versiyonda sunulan filtreler, doğrudan bataryadan maksimum lezzet ve güvenliği sağlıyor. Aktif karbon filtre, lezzeti önemli ölçüde iyileştirerek sudaki klor, biyosit ve haşere ilaçlarını temizliyor. Ultrasafe versiyon ise, aktif karbon filtrenin özelliklerine ek olarak bakterileri de ortadan kaldırarak su kalitesinin düşük olduğu bölgelerde normalde içilemez olan suyu güvenli hale getiriyor. Aktif karbon filtreli versiyon, çalışma süresine göre, zamanı gelen filtre değişimlerini de gösteriyor. Ultrasafe versiyon için, gerçek su tüketim miktarı, en yüksek düzeyde güvenliği garantilemek için her türlü gerekli filtre değişimini de gösteriyor. GROHE Blue Pure, genel su şebekesinden gelen musluk suyunun sınırsız kullanımına imkan vererek bunu her mutfakta her türlü uygulamada hiçbir sınırlama olmaksızın kullanılabilen, filtrelenmiş, lezzetli içme suyuna dönüştürüyor.

Mutfak için GROHE Blue Pure – Tasarım ve Fonksiyon Lezzet ile Bir Araya Geliyor

GROHE Blue Pure, mutfağında filtrelenmiş suya değer veren veya su kalitesinin yetersiz olmasından ötürü filtrelenmiş suya ihtiyaç duyan herkes için harika bir seçenek. GROHE Blue Pure, modern bir mutfak bataryasının fonksiyonelliği ve görünümünden taviz vermeksizin, üç popüler BauEdge, Eurosmart ve Minta tasarım yelpazelerinde duo versiyon olarak temin edilebiliyor. Minta versiyonunda ise ekstra rahatlık sağlayan bir spiralli çıkış ucu bulunuyor. GROHE Blue Pure’un filtrelenmiş ve filtrelenmemiş su için iki ayrı su yolunun bulunduğu duo versiyonunun yanı sıra, GROHE bir mono versiyon da sunuyor. Her iki seçenek de maksimum lezzet, hijyen ve güvenliği garanti ederken, ister alışkanlık isterse su kalitesinin yetersiz olmasından kaynaklansın, şişe su ihtiyacı da tarihe karışıyor. Olumlu bir diğer yan etki olarak ise plastik şişelerde bir litre su üretmek için yedi litreye kadar su tüketmek gerekirken, GROHE Blue Pure ile tüketilen su ile bunu üretmek için kullanılan su eşitleniyor.

Banyoda GROHE Blue Pure, Bataryayı Doğal bir Saf Su Kaynağına Dönüştürüyor

GROHE, banyo konsepti olarak GROHE Blue Pure ürününü Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen, dünyanın binalarda sorumlu su ve enerji yönetimine odaklanan önde gelen ticari fuarı ISH’te, sundu. Kimi bölgelerde, musluk suyu, hijyen ve sağlık ile ilişkili sebeplerden ötürü ağız hijyeni gibi banyodaki günlük tüketim için de kullanılamıyor. Sıklıkla, tek alternatifin, plastik şişelerde satılan su olması, herhangi bir dolambaçsız ve sezgisel banyo alışkanlığı oluşturma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Banyoda BROHE Blue Pure kullanımı ile, batarya, güvenle ve rahatlıkla kullanılabilen doğal bir saf ve temiz içme suyu kaynağına dönüşüyor. GROHE Blue Pure’ın, BauEdge, Essence ve Eurosmart ürün yelpazelerinde sunulması, çağdaş banyoların modern görünümüne kusursuz şekilde uyum sağlaması ve dünyanın her yerinde mevcut su kalitesine bakılmaksızın kullanılabilmesi sayesinde, filtreli bataryayı hem ev hem de proje sektöründeki müşterileri için aynı derecede cazip kılıyor. Böylece, banyoda rahatlık ve güvenlik açısından ciddi katma değer sunarken, su kalitesinin yetersiz olduğu bölgelerde, otelcilik sektörü gibi proje planlayıcılar için de heyecan verici fırsatlar sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2257 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GROHE Blue Pure,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GROHE Blue Pure: Musluktan güvenli ve lezzetli su için entegre filtreler 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mustafa Abdurrahman, AbdülhamidHanCamii, Kadir Uzun, Anadolu Öğretmen Lisesi, Mektebim, Akfen, CapaWood®, Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Konyalı Saat grup, YiğitİDKGroup , Atron, TD Türkiye, Filipin, Form Temiz Enerji Genel Müdürü Enis Behar, Ulusal Mimari Fikir Yarışması, Yakınkent OSB, Erdem Ertuna , Tümay Köse, AGTStore, Panzeri, Şişhane Park, İzoder Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, gönye, Ankara-Sivas, weber.tecSuperflex D2, Fas, LütfiElvan, Egepen Deceunink, PremiumOfisBeylerbeyi, Odd Roar Olsen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.