Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik
08 Agustos 2019, Persembe 14:36:48
Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik,  Binalar Teknolojik
Otel, hastane ve plaza gibi insan akışının yoğun olduğu yerlerde, binaların ve ortak kullanım alanlarının aydınlatması çok daha fazla hassasiyet istiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Otel, hastane ve plaza gibi insan akışının yoğun olduğu yerlerde, binaların ve ortak kullanım alanlarının aydınlatması çok daha fazla hassasiyet istiyor. Güvenlik, konfor ve enerji tasarrufu açısından ise mutlaka hareket sensörü ile otomatik aydınlatma teknolojisinin tercih edilmesi gerekiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından geliştirilen Thea Blu Hareket Sensörü, üstün teknolojisi ile bina aydınlatmalarını yeni bir standarda taşıyor.

Konforlu ve tasarruflu enerji yönetimi…

Thea Blu Hareket Sensörü, daha konforlu ve daha tasarruflu aydınlatma yönetimiyle kullanıcılarının dünyasına dahil oluyor. 160 dereceye kadar ayarlanabilen algılama açısıyla Thea Blu Hareket Sensörü, ticari binalara aydınlatma konforunu ve verimli enerji kullanımını getiriyor. Koridorlar, merdivenler, bahçeler, ofisler, geniş iç mekanlar, toplantı salonları Thea Blu serisine eklenen yeni hareket sensörünün konforu ve teknolojisiyle buluşuyor. Ürün, üzerinde bulunan entegre ışık sensörü sayesinde ortam ışığına bağlı olarak çalışıyor. Bu özellik sayesinde ortamda yeterli ışık bulunması halinde, hareket algılansa dahi aydınlatma sistemleri harekete geçirilmiyor. Diğer yandan hareket algılama sona erdikten sonra, aydınlatma sistemlerinin en az 10 saniye ve en fazla 10 dakika açık kalması sağlanabiliyor. Konum anahtarı sayesinde ise “sürekli kapalı”, “sürekli açık” ve “otomatik” modları arasında kolayca geçiş yapılabiliyor.

Mekanlara teknoloji katıyor…

Thea Blu Hareket Sensörü, özellikle merdiven, bahçe yolu ve koridor gibi noktalarda yakın aralıklı aydınlatmalar ile birlikte kullanıldığında mekana teknolojik bir imaj da kazandırıyor. 2756 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic, Thea Blu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Siemens Audiology Solutions, Aluminium 2018 Fuarı, Zuchex Fuarı’nda , Atalay Özdayı, Altın Nesil Yatırım A.Ş, Kemalpaşa, Mary Kuria , ilk çeyrek, Levnavilla, Blue’ Safe Mavi Kale, Magıc Ice, Gamze Kaya, Quigo, Prestij Park, Ekstrüde Polistren - XPS, Plastik İşleme Makineleri Sektör İzleme Raporu, Erol Altan, Karsten Ottenberg, home-ofis, Nirvana kuleler, BTK, Emco, Hakan Kodal, Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi, EsenboğaHavalimanı, Luxury Lifestyle Awards , Filli Ustam, NurettinCanikli, Süleyman D, ÜÇKatlıBüyükİstanbulTüneliProjesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.