Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik
08 Agustos 2019, Persembe 14:36:48
Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik,  Binalar Teknolojik
Otel, hastane ve plaza gibi insan akışının yoğun olduğu yerlerde, binaların ve ortak kullanım alanlarının aydınlatması çok daha fazla hassasiyet istiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Otel, hastane ve plaza gibi insan akışının yoğun olduğu yerlerde, binaların ve ortak kullanım alanlarının aydınlatması çok daha fazla hassasiyet istiyor. Güvenlik, konfor ve enerji tasarrufu açısından ise mutlaka hareket sensörü ile otomatik aydınlatma teknolojisinin tercih edilmesi gerekiyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından geliştirilen Thea Blu Hareket Sensörü, üstün teknolojisi ile bina aydınlatmalarını yeni bir standarda taşıyor.

Konforlu ve tasarruflu enerji yönetimi…

Thea Blu Hareket Sensörü, daha konforlu ve daha tasarruflu aydınlatma yönetimiyle kullanıcılarının dünyasına dahil oluyor. 160 dereceye kadar ayarlanabilen algılama açısıyla Thea Blu Hareket Sensörü, ticari binalara aydınlatma konforunu ve verimli enerji kullanımını getiriyor. Koridorlar, merdivenler, bahçeler, ofisler, geniş iç mekanlar, toplantı salonları Thea Blu serisine eklenen yeni hareket sensörünün konforu ve teknolojisiyle buluşuyor. Ürün, üzerinde bulunan entegre ışık sensörü sayesinde ortam ışığına bağlı olarak çalışıyor. Bu özellik sayesinde ortamda yeterli ışık bulunması halinde, hareket algılansa dahi aydınlatma sistemleri harekete geçirilmiyor. Diğer yandan hareket algılama sona erdikten sonra, aydınlatma sistemlerinin en az 10 saniye ve en fazla 10 dakika açık kalması sağlanabiliyor. Konum anahtarı sayesinde ise “sürekli kapalı”, “sürekli açık” ve “otomatik” modları arasında kolayca geçiş yapılabiliyor.

Mekanlara teknoloji katıyor…

Thea Blu Hareket Sensörü, özellikle merdiven, bahçe yolu ve koridor gibi noktalarda yakın aralıklı aydınlatmalar ile birlikte kullanıldığında mekana teknolojik bir imaj da kazandırıyor. 366 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic, Thea Blu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Blu İle Aydınlatmalar Otomatik, Binalar Teknolojik 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Profilo Dayanıklı Ev, ZKLD Aydınlatma, TamerNakışçı, Schüco International, 9 otel, Kömür, ErciyesDağı, Murat ERAT, Regnum Carya Golf & SPA Resort, Kemer, Saltuk Buğrahan Öztürk , Aybars Kızılsencer, Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı, yapı, Ariston Thermo, EliteWorldOtelleri, Köprü, Çeşme Jardin Eden, Can Atalay, Sergi Köşkü, OlimpaParkPlus, Kıyı Enerji ElektrikÜretim AŞ, CSUN, İntema İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş de Vitrafix Yapı Kimyasallar, Sağlık turizmi, CelalToprak, Happy D., Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut Zincir Yapı, Orhan Çetinkaya, Aziz Sarıyer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.