Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor
08 Agustos 2019, Persembe 14:59:01
Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor
Artema, çocuklu ailelere, istenilen su sıcaklığını önceden ayarlamayı ve banyo süresince sabit tutmayı sağlayan termostatik banyo bataryalarını öneriyor. Özellikle küçük bebekleri olan ebeveynler, termostatik bataryaları kullanarak küvetteki suyun sıcaklığını istenilen dereceye kolayca ayarlayabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları, su basıncında oluşabilecek ani değişikliklere hızla tepki veriyor. İhtiyaç duyulan su sıcaklığına hemen ulaşılıyor ve ısı uzun süre aynen korunuyor. Tasarruf butonu sayesinde su kademeli olarak açılarak %50’ye varan tasarruf elde ediliyor. Artema’nın AquaHeat termostatik banyo bataryaları sayesinde, istenilen sıcaklıktaki suya, daha az su ve enerji kullanılarak ulaşıldığından, aile bütçesine de katkıda bulunuluyor.

Bebekleri büyüyüp kendi başına yıkanmaya başlayan aileler, termostatik bataryaların özelliklerinden yararlanmaya devam ediyor. Banyo sırasında evin başka bir noktasında su kullanılsa bile, duştan akan suyun sabit ısıda kalmasını sağlayarak çocukları yanma riskinden koruyor. Özel teknolojisi sayesinde, AquaHeat bataryaların gövdesi de her zaman güvenli bir sıcaklıkta kalıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım764 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Artema, çocuklu ailelere termostatik bataryaları öneriyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Classic Condense, pist, Pietra, Barbaros Demirci, Uluslararası Wyndham Oteller Grubu, Menderes Türel, Fold Serisi, Murat Özgönül, Trimbox, NewYorkTimes, Rotogidit, Prof. Dr. Hans Zilch, Guy Lalibertéve Infosys Technologies, Mardin Organize Sanayi Bölgesi, DENTAYDIN, Tayfun Döşkaya, Sinan Tezçakın, PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uysal, Masif Kapı, Bizim Evler 7, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Property Awards, ISH 2013 Fuarı, Konya Ovası , ALUEXPO, Napoli Koleksiyonu, Kutlu Karavelioğlu, Serdar-ı Ekrem Sokak, iF İletişim Tasarımı Ödülü, Kartonworks,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.