3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor
08 Agustos 2019, Persembe 15:03:02
3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor
DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürüyle 3M, yeni nesle ve girişimcilere verdiği desteği sürdürüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürüyle 3M, yeni nesle ve girişimcilere verdiği desteği sürdürüyor. Girişimcilerin ayakta kalabilmeleri için her sene yaptığı maddi desteğin yanı sıra mentorluk, laboratuvar kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu sefer de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin satış stratejileri geliştirmelerine destek olacak bir eğitim düzenledi.

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle geliştirdiği ürün ve yeniliklerle dünya çapında insan yaşamını daha kolay hale getiren 3M, İTÜ ARI Teknokent ile yaptığı iş birliği kapsamında dünya sıralamalarında üçüncü sırada yer alan Erken Aşama Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’in girişimcilerine katkıda bulunmaya devam ediyor. 3M, girişimcilere her sene verdiği maddi desteğin yanı sıra onlara kendi uzman kadrosuyla mentorluk, 3M laboratuvarlarının kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu kez de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin iş dünyasına adım atarken pazarlama alanında hayatlarını kolaylaştıracak bir eğitime imza attı. Girişimcilerin satış stratejileri geliştirmelerine katkı sunacak eğitim sayesinde girişimcilik serüvenin zorlu yollarında başarıya ulaşmaları daha kolay olacak.

İTÜ ARI Teknokent’in erken aşama kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek’ten çıkan teknolojik ve bilim odaklı girişimleri destekleyen 3M, son olarak iş süreçlerinde girişimcilere büyük fayda sağlayacak bir eğitime de imza attı. Bu kapsamda 3M Satış Geliştirme Lideri Efe İmen, 30 Temmuz’da İTÜ Çekirdek girişimcilerine satış ve satın alma süreçleri dahil olmak üzere müşteri odaklı satış prosesini anlama, satış etkileşimlerinde müşteri odaklı olabilme, müşterinin önceliklerini çözümlere bağlayarak satın alma sürecini kolaylaştırma, müşteri sadakatini ve satış etkinliğini artırma konularında eğitim verdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 362 kez okunmuştur.


ETİKETLER : 3M,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bergquist, KarGroup, KaleKilit, Polen, Pimaş, Tepe Aura, Genel Tebliğ, kamu, Sadullah Ergin, Haruo TODA, İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi, Ayışığı Vadi Evleri, 13. Perakende Günleri, WorldTravelAwards, Ali Şahin, GüralVit, Ada Evleri, Lokman Çağrıcı, Metin Hepgüler, Olgun Yapı, İstanbul Shopping Fest, Follow Me, İstanbullular Atatürk Havalimanı, Düşük Faizli ve Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, Efes Plaza , Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Viraİstanbul, Emaar Square, Soner Aslan, EXPOMED,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.