3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor
08 Agustos 2019, Persembe 15:03:02
3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor
DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürüyle 3M, yeni nesle ve girişimcilere verdiği desteği sürdürüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DNA’sında bilim, odağında her zaman insan olan kurum kültürüyle 3M, yeni nesle ve girişimcilere verdiği desteği sürdürüyor. Girişimcilerin ayakta kalabilmeleri için her sene yaptığı maddi desteğin yanı sıra mentorluk, laboratuvar kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu sefer de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin satış stratejileri geliştirmelerine destek olacak bir eğitim düzenledi.

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” söylemiyle geliştirdiği ürün ve yeniliklerle dünya çapında insan yaşamını daha kolay hale getiren 3M, İTÜ ARI Teknokent ile yaptığı iş birliği kapsamında dünya sıralamalarında üçüncü sırada yer alan Erken Aşama Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’in girişimcilerine katkıda bulunmaya devam ediyor. 3M, girişimcilere her sene verdiği maddi desteğin yanı sıra onlara kendi uzman kadrosuyla mentorluk, 3M laboratuvarlarının kullanımı gibi konularda da destek oluyor. 3M, bu kez de İTÜ Çekirdek girişimcilerinin iş dünyasına adım atarken pazarlama alanında hayatlarını kolaylaştıracak bir eğitime imza attı. Girişimcilerin satış stratejileri geliştirmelerine katkı sunacak eğitim sayesinde girişimcilik serüvenin zorlu yollarında başarıya ulaşmaları daha kolay olacak.

İTÜ ARI Teknokent’in erken aşama kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek’ten çıkan teknolojik ve bilim odaklı girişimleri destekleyen 3M, son olarak iş süreçlerinde girişimcilere büyük fayda sağlayacak bir eğitime de imza attı. Bu kapsamda 3M Satış Geliştirme Lideri Efe İmen, 30 Temmuz’da İTÜ Çekirdek girişimcilerine satış ve satın alma süreçleri dahil olmak üzere müşteri odaklı satış prosesini anlama, satış etkileşimlerinde müşteri odaklı olabilme, müşterinin önceliklerini çözümlere bağlayarak satın alma sürecini kolaylaştırma, müşteri sadakatini ve satış etkinliğini artırma konularında eğitim verdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 738 kez okunmuştur.


ETİKETLER : 3M,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

3M, Türkiye’de bilimi desteklemeye devam ediyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EVA Gayrimenkul Değerleme, İran Hvac Fuarı, 3.BoğazKöprüsü, Door Fair Turkey, A+ ofis, Arkiteam Mimarlık, Aşkabat Belediye Başkanlığı , Boeing, Vida İstanbul , Merck. OTC, Ijlal Ahmed Alvi, HIDROMEK, Beykoz Karlıtepe, İbis Adana Otel, Çamlıdere Baraj Gölü, bay-bayan fitness center, Bahadırhan Tari, basamak, TMB Yeşil Bina Teknolojisi, RockwellAutomationTürkiye, Conor Hegarty, A.L.F.A. Awards, Metrohattı, Süha Yılmaz, Kenan Çiftçi, Master Builders Solutions®, 13.Kalite Ve Başarı Sempozyum, Sixflats, Adres Sancaktepe, EmlakçılıkYasası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.