Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü
09 Agustos 2019, Cuma 10:14:31
Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü
Türkiye’nin ve Doğu Avrupa’nın en büyük Hilton Garden Inn oteli olma özelliğini taşıyan Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye, TripAdvisor 2019 Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2018 yılında da bu özel ve prestijli ödüle sahip olan Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye bu yılda Mükemmelik Sertifikasına adını yazdırdı. TripAdvisor tarafından olağanüstü gezgin yorumları alan işletmelere verilen Mükemmellik Sertifikası, müşterilere sürekli olarak kaliteli deneyim sunan tüm dünyadan konaklama yerleri, restoranlar ve gezilecek yerlere verilmektedir.

Dünyanın en büyük seyahat portallarından biri olan TripAdvisor tarafından verilen özel ödüle bir kez daha sahip olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirten Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Genel Müdürü Alp Atilla; “Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye olarak “Üstün Yaşam” anlayışını “Müşteri Memnuniyeti” ile buluşturma amacıyla hareket etmekteyiz. 

Otelimizin konumu, personel ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmemiz sebebi ile iki yıl üst üste sahip olmayı başardığımız bu ödül bizlere gurur vermektedir. 

Seyahat etmek isteyenlerin öncelikli takip ettikleri, gezginlerin son 12 aylık dönem içindeki yorum ve görüşlerin kalitesi, sayısı ve güncelliği ile birlikte otelimizin sitedeki Popülerlik Göstergesi’nde kalma süresi ve sıralaması sayesinde aldığımız ödülün değerini çok iyi biliyoruz, önümüzdeki dönemlerde de ödülü hak edebilmek için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.” diye belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2375 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Mükemmellik Sertifikasına layık görüldü 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MustafaAkaydın, Tower Penthouse, DAFFYapı, pike, “Önce Müşterimiz İçin Varız” , CornerlifeGüneşli, Avrupa Residence TEM Projesi, Ludovic Subran, STAR Rafinerisi, ConradİstanbulOteli, Bar Limanı, apı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Confair, Pera Palas, ErdenGrup, ELECTRA Serisi, Habif Mimarlık, Avrupa Konutları Ispartakule 3, Güven, Elit Side, Sertaş Demir Çelik, RönesansEnerji , Hazım Bumin, Şakir Güntürkün, Jewelry Show, Topkapı Sarayı Arz Odası, TERRALUX, Uluslararası Enerji Ajansı, Hilton Otel İstanbul, ViaportMarina, Yirikler,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.