Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç
09 Agustos 2019, Cuma 10:18:40
Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç
İyi bir uykunun neler vaat ettiğini biliyor musunuz? Örneğin neşeli bir ruh, enerjik bir beden, zinde bir akıl ve içi gülen bir çift mutlu göz… Peki, iyi bir uykunun sırrını biliyor musunuz?
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Loda Mobilya, güne başlama durağı olan yatak odalarını özel ve ayrıcalıklı kılacak standartları bir araya getiriyor. Mutluluğun kaliteli uykudan geçtiğine inanan Loda Mobilya, Soho Yatak Odası ile iyi bir uykunun ipuçlarını sunuyor. 

Şimdi sahnede Soho var

Tüm unsurların huzurlu bir uyku ve güzel bir güne taze başlangıç için uyum içinde konumlandığı Soho Yatak Odası, retronun dingin esintisini yatak odalarında ağırlıyor. Geçmişin zanaatkar mirasını, çağdaş dönemin sanatsal çizgileriyle buluşturan Soho, kişisel yaşam alanlarında fark yaratan estetik bir anlayış sunuyor. 

Her detayın kusursuz bir resmi meydana getirdiği Soho Yatak Odası, ahşabın şık dokunuşlarıyla kusursuzlaşıyor. Oval bir formda dizayn edilen takım, şıklığını fonksiyonellikle tamamlayarak çağdaş zamanların değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geniş hacimli gardırop, daha çok işlevsellik temasıyla oluşturulan şifonyer ve iç dizaynıyla kullanım kolaylığı sunan komodin takımın en etkili parçalarını oluşturuyor. Soho Karyola ise göz dolduran işçiliği, retro stili karakterize eden doneleriyle bir yıldız gibi yatak odalarının merkezinde yer alıyor. Üstelik karyolanın yıldız ışığı, gardıropta yer alan özel aydınlatma ile görsel bir armoni yaratıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2742 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, Soho Yatak Odası,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Soho Yatak Odası ile güne güzel bir başlangıç 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HiltiON!Track, inovatif Direct Injection Teknolojisi, BOTAŞ, Modoko Güvence Belgesi, Sheraton Hotel , Çullas Group, DKY İnşaat, Andon, Çengelköy Park Villaları, DedemanGrubu, BostancıDeluxe, 2015 Takvimi, Galsiad, Butik Projeler, Fatih Tataroğlu, Altoon Partners , ISG Avrasya 2015, Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Niğde İl Özel İdaresi, bergamo, DYO Usta Ligi, Solido serisi, İsmail Hakkı Edebali, FRMA651S, TEKNOPANEL, Mustafa Hakan Özelmacıklı, Hakan Çatalkaya, AvrasyaProjesi , Satış Küpü…, Bahar Kampanyası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.